тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Кабель БРІКС" - крок до нового Інтернету

"Кабель БРІКС" або нова глобальна комп'ютерна мережа, незалежна від Сполучених Штатів Америки та Великобританії, з'явиться в якості альтернативи Інтернету вже до середини 2015 року. Напередодні президент Бразилії Далма Русеф відкрито заявила про початок реалізації цього грандіозного проекту, «Великою п'ятіркою» країн, що найбільш динамічно розвиваються у світі...

 

34 тисячі кілометрів оптоволокна, здатного передавати дані зі швидкістю 13 терабіт в секунду будуть прокладені від Владивостока до Майамі, через Китай, Індію, ПАР і Бразилію. Таку систему буде неможливо взяти під контроль ззовні, "адже не секрет, що з боку АНБ і Пентагону йде відкрите управління інформаційним простором всього світу", - заявила Русеф. Мова йде, по суті, про реалізації глобального проекту інформаційного суверенітету країн БРІКС від наднаціональних структур Заходу і США.

 


"Кабель БРІКС" або альтернативний Інтернет буде володіти можливістю «вимикання» в потрібний момент американський сегмент глобальної мережі при необхідності. Це дозволить виключити інформаційні атаки США на території Близького Сходу, Росії, Індії та Африки.

"Ніякі провокації не зможуть зупинити реалізацію цього проекту, - заявила вона. Думаю не секрет, що всі важелі для тотального контролю над Інтернетом зосереджені в США. Це означає, що на планеті немає жодної держави, яка була б захищена він впливу ззовні. Незабаром ситуація зміниться. Перші кроки вже зроблені країнами БРІКС".

Прийняти таке історичного рішення Русеф частково змусила інформація про факти шпигунства з боку американського АНБ. Так, АНБ зламав комунікаційний канал бразильської державної нафтової компанії Петробрайс (Petrobras) і перехоплювало все йде через нього інформацію. АНБ також шпигунило за бразильськими користувачами, що надали свої персональні дані американським інтернет-гігантів Google і Facebook.

Багато експертів вважають потенційно небезпечним рішення Бразилії відмовитися від використання американського Інтернету, оскільки воно може стати першим кроком до дроблення глобальної мережі, створеної при мінімальному втручанні урядів.

 

справки о несудимости


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com