тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Кабель БРІКС" - крок до нового Інтернету

"Кабель БРІКС" або нова глобальна комп'ютерна мережа, незалежна від Сполучених Штатів Америки та Великобританії, з'явиться в якості альтернативи Інтернету вже до середини 2015 року. Напередодні президент Бразилії Далма Русеф відкрито заявила про початок реалізації цього грандіозного проекту, «Великою п'ятіркою» країн, що найбільш динамічно розвиваються у світі...

 

34 тисячі кілометрів оптоволокна, здатного передавати дані зі швидкістю 13 терабіт в секунду будуть прокладені від Владивостока до Майамі, через Китай, Індію, ПАР і Бразилію. Таку систему буде неможливо взяти під контроль ззовні, "адже не секрет, що з боку АНБ і Пентагону йде відкрите управління інформаційним простором всього світу", - заявила Русеф. Мова йде, по суті, про реалізації глобального проекту інформаційного суверенітету країн БРІКС від наднаціональних структур Заходу і США.

 


"Кабель БРІКС" або альтернативний Інтернет буде володіти можливістю «вимикання» в потрібний момент американський сегмент глобальної мережі при необхідності. Це дозволить виключити інформаційні атаки США на території Близького Сходу, Росії, Індії та Африки.

"Ніякі провокації не зможуть зупинити реалізацію цього проекту, - заявила вона. Думаю не секрет, що всі важелі для тотального контролю над Інтернетом зосереджені в США. Це означає, що на планеті немає жодної держави, яка була б захищена він впливу ззовні. Незабаром ситуація зміниться. Перші кроки вже зроблені країнами БРІКС".

Прийняти таке історичного рішення Русеф частково змусила інформація про факти шпигунства з боку американського АНБ. Так, АНБ зламав комунікаційний канал бразильської державної нафтової компанії Петробрайс (Petrobras) і перехоплювало все йде через нього інформацію. АНБ також шпигунило за бразильськими користувачами, що надали свої персональні дані американським інтернет-гігантів Google і Facebook.

Багато експертів вважають потенційно небезпечним рішення Бразилії відмовитися від використання американського Інтернету, оскільки воно може стати першим кроком до дроблення глобальної мережі, створеної при мінімальному втручанні урядів.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com