тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Нідерландах відкриває сезон парк Кекенхоф

Позаминулої суботи, 20 березня, сталося те, чого й самі голландці, і гості країни так довго чекали - відкрився парк квітів Кекенхоф! Працює він лише вісім тижнів у році, і багато мандрівників спеціально приїжджають в Голландію навесні, щоб побачити найкращі у світі квітучі тюльпани...

 

 

Унікальний парк Кекенхоф в передмісті Амстердама Ліссе є вітриною голландської індустрії квіткових прикрас з акцентом на цибулинні квіти. З 20 березня по 17 травня 2015 року тут пройде відома у всьому світі традиційна виставка квітів.

Парк складається із семи садів, дорогой ресторан неповторних за своєю формою чагарників і дерев. Навесні тут рацветает більше семи мільйонів цибулинних і багаторічних. Це змінює Кекенхоф до невпізнання. Він кожен рік новий. Тема міжнародної квіткової виставки в цьому році присвячена великому Ван Гогу, який помер 125 років тому. У трьох павільйонах, розташованих на території парку площею 32 га, розгорнуті близько шістнадцяти експозицій. Вони дарують відвідувачам незабутні враження від тисячі кольорів, форм і ароматів моря квітів.

В цьому році ефектна квіткова мозаїка, що зображає автопортрет Ван Гога, розміром 22 х 13 метрів, створена з більш ніж 60000 квітучих тюльпанів і гіацинтів, стане декорацією для дитячого великоднього свята з обов'язковим зайцем, що роздає шоколадні яйця, і фестивалю голланского фольклору, що представляє національні костюми, танці, пісні і традиційні голландські ремесла, наприклад, випалювання дерев'яних черевиків. Зараз, правда, ця мозаїка у процесі створення: цибулини тюльпанів ще не розцвіли, і виглядає панно таким чином.

 


В Кекенхоф широко відзначать День Короля 27 квітня, по парку пройдуть марширують оркестри і відбудуться концерти хорів, виконуючих морські пісні. У прогорамме заходів парку ви знайдете виставку живопису, і сімейні вихідні, і дні романтики з танцювальними уявленнями в середньовічних костюмах, пікніками і прогулянками на човнах по каналах.

Крім того, на Алеї Слави буде висаджений тюльпан Vincent Van Gogh. Роботи художника стануть джерелом натхнення для численних квіткових шоу в павільйоні Oranje Nassau. Гості виставки також помилуються на найбільші в світі виставки лілій і орхідей. А 25 квітня по бульвару парку пройде квітковий кортеж з 50 машин, прикрашених квітами, у супроводі різних оркестрів.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com