тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Німецькі музиканти грають на роздрукованих інструментах

Маловідома музична група ODD, яка виступає у Франкфурті та деяких інших містах Німеччини, відрізняється від безлічі інших музикантів тим, що всі їхні інструменти створені за допомогою технології 3D-друку. Цікава, оригінальна ідейка, чому б і ні. Що вже тільки не роздруковували за допомогою трьохвимірної технології: починаючи від прищепок і браслетів, закінчуючи автомобілями, і навіть цілим будинком!

 


Щирим музичних поціновувачам раджу познайомитися з порталом notatky.com.ua. Тут ви знайдете найсвіжіші музичні новини, релізи, біографії, цікаві факти про відомих виконавців, є тут хороша українська музика у відмінній якості, фото з концертів, інтерв’ю знаменитостей.


 

Лідер групи Олаф Дигель (Olaf Diegel) повідомив, що ідея ODD народилася, коли він спробував виготовити з допомогою 3D-принтера унікальний корпус для електрогітари, і поєднати його з електронною начинкою. Готова гітара продемонструвала високу якість звучання, і Дигель поставив справу на потік. В результаті, у нього з'явився цілий ансамбль.

 


У ході створення музичних інструментів на 3D-принтері найскладніше було зробити барабан: велика кількість отворів в дизайні інструменту могло не кращим чином вплинути на його акустичні характеристики. Тим не менш, кінцевий результат вийшов цілком вдалим: звучання, практично, ніяк не відрізняється від оригінального. Однак, роздруковувати на 3D-принтері ще й музичні тарілки ентузіасти вже не ризикнули.

Крім оригінального походження, всі інструменти мають дуже незвичайний вигляд. Дигель захоплюється субкультурою steampunk, тому, гітара, створена на базі популярної моделі Telecaster, має прозорий корпус, через який видно рух шестерні та поршня. Бас-гітара під назвою Hive B заснована на одній з моделей Les Paul, і виконана у вигляді бджолиних сот. Як клавішного інструменту використовується електропіаніно Yamaha, поміщене в ажурний білий корпус, за яким «повзають» величезні сонечка.

 

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com