тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google представила ділову платформу Android for Work

Корпорація Google представила програму Android for Work, покликану розкрити потенціал функціоналу Android у бізнесовому сегменті. Завдяки софту Android for Work набагато більше зросте спроможність мобільних пристроїв щодо виконання завдянь, повязаних зі сферою бізнесу...

 

 

До речі, Google представила нову удосконалену версію браузера Chrome, а тут її можна скачати. Втім вернемося до опису Android for Work. Особливу увагу при розробці було приділено питанням безпеки і управління. Розширені функції робочих профілів дозволяють на будь-якому пристрої створювати кілька облікових записів - таким чином, можна створити окремий робочий профіль, який ізолює та захищає робочі дані. Крім того, пакет Android for Work забезпечує безпечну роботу з електронною поштою, календарем, контактами, документами та інтернетом. В пакет додатків входять вбудовані робочі засоби для виконання щоденних бізнес-завдань. Нові програми підтримують Exchange і Notes, а також дозволяють редагувати документи, електронні таблиці та презентації.

А ось ще цікава інформація. Google, нещодавно припинила продажі «розумних» окулярів Glass, офіційно назвала проект невдалим та «вимагає переосмислення». Проект Google Glass буде виділено з науково-дослідної лабораторії Google X в самостійний блок. Всю роботу в даному напрямку запустять з нуля, а окуляри доповненої реальності створять заново, з урахуванням всіх здійснених раніше помилок - як програмних, так і маркетингових.

Поки що точно невідомо, скільки часу займе перезапуск проекту Glass і розробка нового пристрою. Раніше корпорація Microsoft представила носиться на голові голографічний дисплей Microsoft HoloLens. Пристрій покликане поєднати реальний і віртуальний світи воєдино. Microsoft позиціонує HoloLens як найбільш передовий голографічний комп'ютер.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com