тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Модна сивина

Несподіваний поворот у перукарській моді: нині молоді дівчата масово перефарбовують волосся у всі відтінки сивих бабусиних відтінків. Чи це заздрість до того, як стильно вміють управлятися деякі леді віком зі своїм волоссям, чи то всі інші варіанти вже перебрані, і прийшла пора чогось кардинально нового. Так чи інакше, вашій увазі представлена підбірка фотографій прекрасних панянок, які неухильно слідують тенденціям моди...

 


Кожна жінка, випадково виявивши на голові сиві волосини, піддавалась паніці і негайно прямувала в перукарню, щоб виправити ситуацію. Однак сучасні модні віяння настільки непередбачувані, що кожен недолік в будь-який момент може перетворитися на перевагу.

Отже, новий б'юті-тренд весна-літо 2015 - сиве волосся на головах молоденьких дівчат. Здавалося б, звучить абсурдно. Але всупереч нашим очікуванням, сивий колір виглядає досить-таки цікаво і свіжо, не викликаючи ніяких асоціацій з пенсією та іншими «принадами» старшого віку.

 

 

 

 

 

Варта відмітити, що головним адептом натуральної сивини у світі високої моди стала 45-річна модель Крістен МакМенами. Власне сиве волосся дозволило цій панянці досягти значного росту у модельній кар'єрі. У слід за сивочолої Крістен з'явилися численні послідовники зі світу шоу-бізнесу. Серед яких чимало всесвітньо відомих зірок кіно і музичної сцени.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com