тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Елон Маск і Tesla представлять нові інноваційні продукти

Tesla і її харизматичний керівник Елон Маск збираються зробити гучний анонс. Повідомляється, що 30 квітня компанія представить абсолютно нову лінійку продукції. Враховуючи здібності Маска перетворювати неймовірні речі з області наукової фантастики в реальність, будь то повністю електричний автомобіль, багаторазова космічна ракета, або «гіперпетля», чуток про прийдешні продукти предостатньо...

 

 

Акумуляторна батарея для будинку

 


Користувачі найбільше схиляються до того, що 30 квітня Tesla представить акумулятор енергії для живлення будинку. На одній з конференцій у лютому Елон Маск анонсував швидкий реліз акумуляторної батареї, здатної забезпечити потреби в електриці домогосподарств і підприємств.

Зараз ми вирішуємо, як буде виглядати стаціонарний батарейний блок, - заявив Маск, зазначивши, що деякі хочуть, щоб він виглядав як плоский настінний шафка з красивою кришкою, вбудованим двонаправленим інвертором і функціонував за принципом «Включай і працюй». Як раніше повідомляло видання Bloomberg, батарея Tesla для будинку надійде у виробництво приблизно через півроку.

Це не нова сфера діяльності для Елона Маска. Ще він керує компанією SolarCity, яка співпрацює з Tesla в питанні акумуляторних джерел живлення. Розроблена цією компанією батарея здатна забезпечити електроживленням ціле домогосподарство. На повному заряді вона може забезпечити електрикою і кухонну побутову техніку, освітлювальні прилади і систему сигналізації. На сайті SolarCity говориться, що в середині 2015 року компанія зробить своїм покупцям нову пропозицію. Судячи з усього, воно буде якось пов'язано з майбутньою заявою Елона Маска.

 

 

Резервний акумулятор для Model S

 


Проміжним кроком між створенням батареї для живлення всього будинку може стати випуск пристрою, який дозволить власникам Model S використовувати автомобільну батареї в якості резервного джерела електроживлення у разі виникнення надзвичайної ситуації. Прикладом такого пристрою може служити батарея автомобіля Toyota Mirai на водневих паливних елементах.

Toyota заявляє, що повністю заряджена батарея здатна покрити тижневу потребу в електриці для одного домогосподарства. Компанія Tesla також може випустити аналог системи, запропонованої Nissan. Її електромобіль Leaf може використовуватися в якості тимчасового генератора електрики для побутових потреб в непередбачених ситуаціях.

 

 

Електричний велосипед

 


А чому б і ні? На виставці Mobile World Congress в лютому автомобілебудівна компанія Ford представила розумний велосипед MoDe з підключенням до смартфону. Цей засіб пересування призначений для приватного або комерційного використання в умовах міста.

Електричний велосипед здатний розвивати швидкість до 25 км/год. Вираз «нова лінійка продукції», судячи з усього, означає, що новинок буде більше, ніж одна. Втім, годі гадати на кавовій гущі. Всі карти розкриються вже скоро.

 

 


На сайте b2bsearch.ru представлены все актуальные тендеры Москвы по рубриках, с детальным описанием, условиями участия, ценовой информацией. Также здесь вы можете разместить и свой тендер.


 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com