тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Fujitsu розробила екран для планшета, що передає структуру матеріалу на картинці

Під час виставки Mobile World Congress 2014 компанія Fujitsu представила нову технологію виготовлення дисплеїв для планшетних комп'ютерів, що дозволяє людині відчути дотик текстур об'єктів на зображенні...

 


Барахлит планшет? Это поправимо, обратитесь в сервисный центр Apple-Support, который осуществляет Ремонт iPad в Алматы, наши опытные и добросовестные мастера быстро и качественно восстановят «жизнедеятельность» вашего мобильного гаджета.


 

Отож, замовляючи ремонт iPad в Алматы, можна буде в скорому часі, мабуть і встановити цей інноваційний тактильний екран. Система працює з використанням ультразвукових коливань. Простіше кажучи, вивівши на екран зображення шовкового покривала, користувач відчує приємну гладкість, торкаючись до дисплея пристрою. При перегляді фотографій огірка можна буде відчути пальцями пупиришки на овочі. На самій демонстрації технології представники Fujitsu пропонували відвідувачам «доторкнутися» крокодила, зображеного на картинці.

Технологія, поки що застосовувана тільки на планшеті Haptic Sensor Tablet, проте якщо тестові випробування дадуть позитивні результати, і інші виробники мобільних гаджетів візьмуть на озброєння дану технологію, у всякому разі вже багато з них виявили неабияку зацікавленість.

Принцип дії грунтується на генерації під сенсорною поверхнею планшета ультразвукових коливань різної сили. При симуляції шорсткої текстури матеріалу коливання відштовхують палець від поверхні дисплея, при цьому негладка ділянка картинки на екрані може займати всього кілька пікселів. Розробники вже відзначили, що поки не планують запускати свою нову технологію комерційного виробництво - вона досить слабо опрацьована і потребує удосконалень. Як би там не було, а вагомий крок в цьому напрямку вже зроблено .

иТим часом, дослідники з Массачусетського технологічного інституту, США, створили динамічний інтерфейс для різноманітних мобільних пристроїв майбутнього. Система inFORM складається з більш ніж 900 приводів, котрі підключаються до спеціальних прямокутним блоків і пристроїв Kinect. Інтерфейс, який формує система, завдяки рукам користувача так би мовити "переносить" віртуальні об'єкти і рухи в реальність.

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com