тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ескізи суконь з квіткових пелюсток

Модельєри часто черпають натхнення в нашій матінці-природі. Яскраві тканини, струмуюча фактура, квіткові принти - що ще потрібно для елегантних оригінальних суконь. А от 22-річна дизайнерка з Сінгапуру Grace Ciao знає, що копіювати досконалі творіння - майже безнадійно, куди краще використовувати для своїх ескізів звичайні пелюстки квітів. Тоді моделі вже точно виглядають неповторно!

 


Перехитрити природу практично неможливо, набагато краще деколи прислухатися до її внутрішньої гармонії, відшукати в ній вже готові форми, витончені і природні.

Традиційно ескізи створюються кольоровими олівцями чи акварельними фарбами, але «квіткові» аналоги, як показує практика, виглядають куди більш яскраво і переконливо.

 

 

Grace Ciao для своїх моделей використовує виключно «благородні» квіти: троянди, гвоздики, лілії, фіалки, орхідеї. Дизайнерка розповідає, що кожна пелюстка в бутоні неповторна, оскільки в його забарвленні, як правило, поєднується безліч відтінків кольору.

«Це допомагає мені створювати такі візерунки, про які я навіть не могла б подумати. Пелюстки чудово підходять для ілюстрації ескізів, оскільки вони вишукані, витончені і схожі по своїй фактурі на м'яку тканину. А ще вони таять у собі ту саму бажану жінками вийняткову свіжість», - ділиться секретом Grace Ciao.


 

 

 

 

 


До речі, ідея створення «природних» ескізів не нова: читачам сайту Вебочка ми вже розповідали про вишуканих вбраннях від Tang Chiew Ling, художниці з Малайзії, яка сміливо експериментує не лише з живими польовими квітами і листям, але і з висушеним гербарієм.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com