тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція диванів-рюкзаків від Eastpak і Quinze & Milan

Завдання ідеального дивана - бути м'яким, зручним, затишним, і дати можливість людині розслабитися, відпочити і подрімати, влаштувавшись зручніше. Але хіба може затишок і комфорт обійтися без улюбленої музики або книги, журналу або планшета, чашки чаю або кави, а також інших потрібних "плюшок", що так урізноманітнюють, і покращують наш побут?

 

 

Звичайно немає, і дизайнери з Eastpak і Quinze & Milan, автори інноваційного дивана Eastpak Pocket Sofa, чудово про це знають. Об'єднавши зусилля, Eastpak, відома компанія по виробництву рюкзаків і сумок на всі випадки життя, і Quinze & Milan створили колекцію меблів з кишенями, що складається з диванів і крісел, що нагадують рюкзаки, - такої кількості "кишень", що красується на текстильній меблевій оббивці ви точно ніде більше не знайдете!

 


Рюкзак, що перетворився на диван, або диван, що прикидається рюкзаком, - як би там не було, а тепер всі потрібні і непотрібні речі точно опиняться під рукою, причому іноді в буквальному сенсі цього слова. Класно це придумано, проте є і слабе місце в цій розробці: 2,060 американських доларів за диван, навіть такий чудовий як Eastpak Pocket Sofa, погодиться викласти навіть не кожен товстосум. Зрештою, ви можете купить диван в Минском магазине "Каталог мебели", і ціна доступна, і якість з комфортом найвищі, і естетика на висоті.

Дизайнери передбачили масу варіантів колірного рішення для Eastpak Pocket Sofa. Тому в колекції можна знайти як блискучий миється диван, ідеальний варіант для сімей з дітьми і домашніми тваринами, так і стильний джинсовий "прикид", строгі чорний і білий, і викликає яскравий червоний колір оббивки.

Напевно, єдина проблема, з якою зіткнуться потенційні покупці, це шанс забути, в якій з кишень що заховано. Ну і вартість, як було зазначено вище, явно "зашкалює".

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com