тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Cистема відеотрансляції з 360-градусним охопленням

Крупна японська телекомунікаційна компанія Nippon Telegraph and Telephone і фірма Dwango працюють над новітньою революційною системою відеотрансляції, яка дасть можливість глядачам переглядати одну сцену фільму з декількох позицій під різними кутами...

 

 

Система включає в себе масив відеокамер, що забезпечують кут огляду в 360 градусів, і сигнал з яких передається на ношений дисплей глядача. На даний момент експерименти ведуться з видеоокулярами, однак, інженери планують розробити принципово новий пристрій.

Використовуючи дану систему, глядач може змінювати точку огляду сцени прямо під час перегляду. Для цього йому досить повернути голову так, наче він особисто присутній у місці дії фільму, концертному залі або на спортивній арені. У найближчому майбутньому автори проекту планують почати всебічне тестування платформи щоб оцінити її ефективність. Тільки після цього буде прийнято рішення про подальшу долю розробки. Уявляю, які емоції можна пережити, переглядаючи за допомогою цієї системи Ходячие мертвецы 5 сезон , чи інші видовищні фільми.

Тим часом, схожа система вступила на оснащення армії США. Військово-промислова компанія Northrop Grumman розробила тренажер для навчання солдатів, в основі якого лежить система віртуальної реальності.

 

Програмно-апаратний комплекс VIPE Holodeck являє собою екран на 360 градусів, що імітує віртуальний простір. Людина повністю занурюється у віртуальний світ, що може в ньому відпрацьовувати різні маневри. Система пропонує користувачам високоякісну картинку, засновану на ігрових технологіях. Інженери Northrop Grumman відзначають, що система стане у нагоді не тільки піхоті, але і поліцейським, і пожежникам.

VIPE Holodeck орієнтований на виконання певних тренувальних і навчальних місій. Крім того, з його допомогою можна заздалегідь відпрацьовувати бойові комбінації і чітко поставлені схематичні завдання. З VIPE Holodeck армія США може відтворювати нестандартні ситуації. Оператор системи в реальному часі ставить перед бійцями завдання різної складності, додаючи на карту наближені до бойової обстановці перешкоди і супротивників.

 

Рольворота DoorHan


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com