тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найнезвичайніші кінотеатри світу

Про різні кінофільми пишуть багато, а чому б не написати про кінотеатри? Адже навіть кінозали можуть бути такими різними, такими дивовижними дизайнерськими реалізаціями, що залишається тільки дивуватися польоту людської фантазії. Зрештою це створюється, насамперед, з комерційною метою, щоб залучити якомога більше відвідувачів...

 

 

Адже розумієш, що просто купити квиток і просидіти кілька годин в залі - це так нудно, коли, наприклад, можна в цей час поніжитися в теплій ванні. Так-так, саме так виглядає лондонський кінотеатр Hot Tub Cinema в Іст-Енді, районі, який вважається дуже престижним. Ванн там налічується 12 штук, і коштує це задоволення 22 фунта стерлінгів. До речі, місця в такому незвичайному кінотеатрі ніколи не пустують.

Один з організаторів цього незвичайного проекту, Ашер Чарман, каже, що геніальна ідея створити такий незвичайний кінотеатр прийшла до нього після того, як він у своєму саді на задньому дворі зі звичайного білого простирадла, натягнутого на деревяний каркас, та примітивного проектора сконструював щось на зразок «домашнього кінотеатру», і переглядати улюблені стрічки можна було, просто лежачи у теплій ванні, яку він просто обожнював. Ось так - два задоволення одразу маєш, релакс повний!

Бийский воскресенье кинотеатр не може похвалитися ваннами, але там теж комфортно, і показують класні фільми.

 

 

Не хочете у ванній, тоді можна у ліжку, а ще краще з коханою людиною під однією ковдрою. Таку послугу пропонує кінотеатр Olympia у Афінах (Греція).

 

А один з паризьких кінозалів пропонує навіть на човнах покататися!

 


А ще я б не відмовилася відвідати корейська кінотеатр Ciné de Chef в Сеулі. Тільки подивіться, який там дизайн! Буквально назва цього місця перекладається як «кінотеатр з шеф-кухарями». Тут можна замовити смачний обід, поєднавши процес прийняття їжі з переглядом який-небудь мелодрами.

А ще там є електронні крісла, hi-fi-система, 3D-звук і шкіряні дивани для тих, хто прийшов зі своєю половинкою.

 


А ось ще незвичайне місце, де можна подивитися фільми і непогано провести час. Детально описувати не буду, так як суть ідеї видно при першому ж погляді на фото.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com