тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цікаві факти про віагру

виагра

Відомий засіб від імпотенції - віагра - овіяне безліччю міфів. А чи знаєте ви, що ці блакитні чудо-пігулки використовуються не тільки для лікування імпотенції? Насправді область застосування віагри набагато ширша. Отож пропонуємо ознайомитися з різними незвичайними способами її використання, деякі з яких є досить цікавими...

 

Лікування раку.

Останні дослідження показали, що віагра може сприяти зменшенню ракових пухлин. Дослідники виявили, що віагра допомагає зупинити зростання пухлини і захистити серце від пошкоджень при комбінованому прийомі з деякими препаратами проти раку.

Ліки під назвою доксорубіцин з серії хіміотерапії в комплексі з віагрою може стати більш ефективним при лікуванні раку простати. Вчені стверджують, що віагра посилює дію доксорубіцину і зменшує ступінь прояву побічних ефектів.

 

Поліпшення спортивних результатів.

Спортсмени використовують віагру для поліпшення своїх показників. Давно не секрет, що багато спортсменів приймають різні стимулятори, починаючи від стероїдів і закінчуючи екстракти екзотичних рослин. Професійний футболіст Брендон Маршалл каже, що знає гравців, які крім усього іншого приймають ще й віагру: «Є хлопці, які сидять на віагрі, тому що вона розріджує кров».

Можливо, вся справа в тому, що віагра посилює кровотік, а це сприяє більш швидкому поширенню речовин в організмі. А можливо, справа ще й у тому, що одним з побічних ефектів прийому стероїдів є імпотенція. У будь-якому випадку, Всесвітнє антидопінгове агентство планує внести віагру в список заборонених препаратів.

 

Підвищення плодоносності рослин.

Віагра підвищує родючість рослин, що особливо актуально для сільськогосподарських культур. Мабуть, віагра діє на людей і рослини подібним чином. Дослідження, проведені в університеті Бар-Ілан, показують, що, коли в'янучі рослини підгодовують віагрою, вони випрямляються, стають свіжішими і яскравішими. Це при тому, що рослини отримували тільки 2% людської дози.

Весь секрет - в основному компоненті віагри, оксид азоту. Він розширює кровоносні судини, посилюючи кровонаповнення печеристих телець - такий механізм викликає ерекцію у чоловіків. Подібний ефект проявляється і у рослин, тому в середовищі садівників-городників віагра може отримати заслужене визнання в якості легкого способу вирощувати великі фрукти та незрівнянно красиві квіти. А в перспективі бачиться вагомий внесок віагри в рішення проблеми світової нестачі продовольства.

 

Боротьба з тероризмом.

Деякі афганські лідери працюють на ЦРУ в обмін на віагру. У справі боротьби з талібами, ЦРУ часто змушене вдаватися до допомоги афганських воєначальників і кланових лідерів, які, між іншим, за просто так нічого не скажуть і не покажуть. ЦРУ перепробовало все: гроші, харчі, дантистів  - поки не знайшов те, що дійсно має вагу. Виявилося, страждають від імпотенції навіть сильні світу цього. Здавалося б, відкриття і зовсім не відкриття, але! Лідери з великою охотою стали погоджуватися співпрацювати в обмін на ліки від еректильної дисфункції.

І це цілком зрозуміло! У мусульманських країнах багатоженство - цілком звичайна справа, і всіх цих дружин чоловік зобов'язаний сексуально задовольняти. Але все хороше в житті коли-небудь закінчується, особливо ерекція - в умовах сучасного афганського життя чоловіка часто просто не вистачає на всіх. Та й вік бере своє. Так, один 60-річний староста, у якого було чотири дружини, люб'язно прийняв пропозицію ЦРУ стати агентом, коли випробував віагру в дії, і йому пообіцяли ще добру дещицю таких препаратів за подальшу співпрацю. За віагру він невимушено здав всіх талібів свого кишлаку, злив всі маршрути їх пересування, явки, паролі - загалом, «розколовся з першого стрибка». І ще ж премію віагрою запросив!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com