тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google буде перевіряти достовірність фактів

Інженери Google представили новий алгоритм, який здатний визначати рівень достовірності тексту. Йдеться мова про розробку глобальної бази даних Knowledge Vault, у створенні якої передбачається активно використовувати пошукових роботів...

 

Дані при цьому будуть доступні як для людей, так і для машин. Планується, що Vault стане в нагоді в удосконаленні пошукової системи Google. Боти Knowledge Vault вміють не тільки аналізувати інформацію на сайтах, а й шукати факти прихованих для індексування місцях: наприклад, у відкритих сторінках книг на Amazon. Перевірка отриманої інформації здійснюється з допомогою перехресної оцінки факту з декількох джерел.

На поточний момент Knowledge Vault налічує 1,6 мільярда фактів, з яких підтверджені (тобто пройшли перевірку) 271 мільйон фактів. Передбачається, що Knowledge Vault знайде застосування в якості «персонального помічника». На відміну від існуючих систем такий помічник буде володіти експертизою, тобто зможе вирішувати, яка інформація важлива і правдива, а яка - ні. Передбачається, що у майбутньому така система на основі відомих фактів зможе моделювати соціальні та історичні процеси: наприклад, вже зараз Google може відстежити, хто з відомих особистостей був популярнішим на різних тимчасових відрізках.

Зрештою, не все так райдужно з "корпорацією добра". Нещодавно у мережу потрапили документи про розслідування, яке Федеральна комісія з торгівлі США ініціювала щодо пошуковика ще у 2012 році. Тоді Google викрили у використанні матеріалів таких компаній, як Yelp, TripAdvisor і Amazon.

Корпорація брала власні оцінки і відгуки щодо певних продуктів і поміщала їх у власних результатах пошуку за даними продуктам. Коли вищезгадані компанії висловили своє невдоволення з цього приводу, Google пригрозила повністю видалити їх з результатів пошуку. Крім того, виявилися факти тиску Google на деякі сайти, що використовують її результати пошуку, з тим щоб заборонити їм співпрацювати з конкуруючими пошуковими системами. Що стосується результатів пошуку, Google використовувала стратегію навмисного заниження рейтингів конкурентів, і навіть виключала їх із пошукової видачі посилань на певні системи вертикального пошуку в різних сегментах ринку.

 


Самая полная и актуальная база данных адвокаты Новосибирск представлена на сервисе адвокаты-рядом.рф. Благодаря интерактивной карте на сайте, вы сможете определить местонахождение близлежащей адвокатской конторы, подробно узнать об оказываемых услугах, а также связаться с конкретным юристом.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com