тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Facepod - квіткові горщики на всю сім'ю

Ніщо так не об'єднує сім'ю, як спільне хобі. Приміром, квітникарство. Адже ніщо так не прикрашає сімейне гніздечко, як горщики з різними рослинами. Ось тому казахська дизайнерська компанія GOOD.KZ і створила незвичайні квіткові горщики під назвою Facepod, призначені для всієї родини, а також для друзів і колег...Цветы, как известно, являются символами жизни, радости и любви. И если живые растения быстро сохнут, то искусственные годами хранят свою красоту и неповторимость. Специализация нашей компании - продажа искусственных цветов, все изделия приобретенные у нас станут достойным украшением интерьера, прекрасно подойдут в качестве декора одежды, а также для разного рода мероприятий: свадьба, корпоративы, похоронные церемонии.


 

На Вебочці ви вже бачили величезну кількість всіляких незвичайних квіткових горщиків. В якості прикладу можна навести горщики у вигляді жіночих туфельок або горщики у вигляді книг. Але ось компанія GOOD.KZ пропонує зробити квіткові горщики персоніфікованими. Домогтися цього не складе ніяких проблем.

Для зазначеної мети творці Facepod пропонують випускати подвійні горщики. Їх внутрішній шар зроблений з білого пластику або білої кераміки, а зовнішній - з прозорого пластику або прозорого скла. При створенні персонального горщика потрібно буде всього лише роздрукувати спеціальне зображення, вставивши в шаблон свою фотографію, приліпити її до внутрішньої частини Facepod і вставити у зовнішню її частину.

 


У результаті цих маніпуляцій вийде чудовий квітковий горщик з якого світ буде споглядати ваше обличчя. Втім, можна туди вставити не себе коханого і неповторного, а фотографії своїх друзів (вийдуть відмінні подарунки на свята). А краще всього створити цілий набір таких горщиків із зображенням усіх членів сім'ї. Тоді кожен буде доглядати за своїм квітковим аватаром.

 

 

Загальна справа, спільні інтереси, сімейна ідилія! Причому, сам квітка в Facepod буде як би шевелюрою людини, зображеного на горщику, в якому він росте. Так що йому можна буде час від часу змінювати зачіску, якщо рослина це дозволяє.

До речі, досить цікаво буде також після покупки таких горщиків займатися підбором відповідного кожному членові сім'ї рослини. Ну а в горщики з особами недругів (боржників, суперників у спорті, політиків і боса) можна садити всякі неприємні рослини. Кактуси, наприклад.

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com