тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Комфортабельне крісло-трансформер для пляжного і заміського відпочинку

Інноваційне крісло-трансформер для пляжного і заміського відпочинку дозволяє максимально комфортно розташуватися на природі, прихопивши з собою і охолоджені напої і невелике частування. А, головне, для цього не знадобиться додаткових сумок і пристроїв - все необхідне знаходиться прямо в цьому кріслі...

 

 

Крісло LoungePac в складеному вигляді нагадує невелику валізу на коліщатках, напхану всілякими пристосуваннями і частуваннями. В ньому можна знайти подушку, парасольку, 6 алюмінієвих банок з напоєм, або 2 винні пляшки, додаткову секцію для ніг, що перетворює крісло в шезлонг, який так само може використовуватися як окремий столик, і купу інших речей, які користувач побажає захопити з собою на відпочинок.

 


В розкладеному вигляді LoungePac являє собою повноцінне місце для цілком комфортного відпочинку, розташуватися в якому можна не гірше ніж в домашньому кріслі. При тому, що установка даної моделі не вимагає особливих зусиль і не займає багато часу. Для інших зручності крісло-кейс оснащений двома вбудованими відділеннями, що зберігають температуру, секцією для періодики, ноутбука або пледа, а ще знімною сумкою з плечовим ременем.

 


А ось ще один цікавий варіант мобільного крісла. Надихнувшись механізмом роботи звичайної будівельної тачки, естонська дизайн-студія розробила модель портативного м'якого крісла, що пересувається за допомогою двох коліс, вбудованих спереду.

 

 

 

Унікальний сучасний дизайн, що вдало поєднує в собі плавні форми, стильний зовнішній вигляд і функціональність робить затишне пересувне крісло максимально практичним і зручним предметом меблів для дому або офісу.

На розробку незвичайної моделі пересувного крісла на колесах Rapide дизайнерів естонської студії ONEMANDU надихнула форма і принцип пересування самої звичайної будівельної тачки. Ключова особливість дизайну оригінального м'якого крісла, створеного спеціально для компанії Borg, полягає в ідеальному поєднанні таких параметрів, як простота, практичність і функціональність.

 


Завдяки двом вбудованим спереду колесам затишне крісло можна легко і швидко пересунути на будь-яку відстань. Взявшись за спеціальні ручки і приклавши зовсім небагато зусиль, незвичайний предмет меблів можна котити назад і вперед точно так само, як тачку з будівельними матеріалами.

Всі елементи Rapide виконані в єдиному стилі і разом створюють цілісний образ елегантного, а також зручного і функціонального предмет інтер'єру. Незвичайний дизайн виробу дозволяє без проблем пересувати його у будь-яке приміщення, не ризикуючи при цьому подряпати підлогу або надірвати спину.

 


Мягкая мебель, как известно, требует заботливого ухода. А что делать, если поверхность серьезно испачкалась, и в домашних условиях не представляется возможным избавиться пятен и других загрязнений. Химчистка дивана на дому Москва «Светлый дом» быстро и эффективно решит данную проблему.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com