тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Україні з'явився сайт для боротьби з пропагандистами в соціальних мережах

Українські ентузіасти власними силами запустили ресурс TrolleyBust.com, який покликаний відстежувати і блокувати джерела антиукраїнської пропаганди. TrolleyBust.com у даний момент знаходиться на стадії бета-тестування. Сайт надає волонтерам простий і доступний набір інструментів для пошуку в мережі облікових записів користувачів, які поширюють у соціальних мережах антиукраїнську пропаганду.

 

 

Передбачається, що за допомогою інструментарію волонтери зможуть обчислювати пропагандиста і звертатися до адміністрації соціальної мережі або сайту, на якому він зареєстрований з скаргою. Крім аналітичних інструментів, за допомогою ресурсу можна виводити на екран вибірку коментарів кожного конкретного користувача і навіть вести пошук за його повідомленнями. При цьому, ресурс TrolleyBust.com не дає можливості власноруч блокувати користувачів. Усі подібні дії здійснюються виключно адміністрацією того чи іншого ресурсу - сайту, на якому зареєстрований пропагандист. В даний момент в базі сайту знаходиться понад 30 млн коментарів від 6 млн користувачів, зібраних переважно на теренах українського сегменту інтернету.

Дійсно, давно пора інтенсивніше залучати інтернет-ресурси для ефективного ведення інформаційної війни, та й взагалі для покращення політичної і економічної ситуації в країні. До речі, добру справу у цьому напрямку робить юридична фірма Юркомплекс, якщо вам потрібні конкретні вигодонабувачі, котрі мають вирішальний вплив на господарську діяльність, ви можете звернутись, і отримати максимально вичерпну інформацію.

І ще по темі пропаганди. Раніше стало відомо, що влада Європейського союзу почали спеціально перевіряти викладаються в мережі матеріали на предмет пропаганди тероризму і екстремізму. Займатися цим буде спеціальний відділ перевірок інтернет-контенту Євросоюзу з 1 липня 2015 року. Відповідну заяву зробив міністр внутрішніх справ Естонії Ханно Певкур (Hanno Pevkur). Спеціальний відділ надаватиме країнам Євросоюзу підтримку при перевірці пов'язаних з тероризмом або екстремізмом повідомлень і обмеження доступу до відповідних сайтів. Новий контролюючий орган покликаний допомагати обміну даними між правоохоронцями країн ЄС, активно використовуючи можливості технічних систем Європолу, Євроюсту та Інтерполу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com