тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ресторан для одиноких відвідувачів Eenmaal

Це ж геніально! Порушено ще одне табу життя у великому місті: тепер, якщо хочеться насолодитися вишуканою їжею в ресторані з усім супутнім сервісом, зовсім не обов'язково шукати собі компанію або відчувати незручність, що займаєш столик на чотирьох. Для бажаючих скуштувати смаколики кухні на самоті відкрився ресторан, розрахований тільки на поодиноких відвідувачів...

 

 

Назва ресторану Eenmaal може бути переведено з нідерландської як "один раз", так як цей заклад розрахований на одне замовлення від одного відвідувача. Ніяких гучних сімей з дітьми, ніяких романтичних вечорів - ніщо не повинно відволікати відвідувачів від насолоди вечерею. І вже тим більше ніхто з тих, хто прийшов у Eenmaal не буде відчувати себе ніяково через те, що прийшов в самоті. Це, мабуть, сама головна ідея цього ресторану, адже дуже часто люди відмовляють собі у вечері в людному місці просто тому що їм нема з ким розділити свою трапезу і не хочеться виглядати в чужих очах самотнім.

 


Вперше такий заклад відкрився в Амстердамі. Отримавши величезну кількість схвальних відгуків і позитивне висвітлення в пресі, Марина фан Гоор, господиня закладу, відкрила ще один такий ресторан в Лондоні. Інтер'єр зроблений в мінімалістичному стилі, а відвідувачів просять не діставати свої мобільні телефони, замість цього дозволяється читати книгу або газету.

Досить незвичайні правила для ресторану, втім, не викликають особливих збурень, зрештою, в Eenmaal приходять, щоб насолодитися їжею, а не вести бесіди з "невидимими співрозмовниками". Втім, на випадок, якщо обідати на самоті коли-небудь набридне, завжди можна відправитися в тур по місцевим арт-барах, де, крім поглинання пива, кави і чіпсів, можна також зустріти кого-небудь цікавого, помалювати на стінах або сфотографуватися з бетономішалкою. У великих містах знайдеться місце для кожного.

 

 

 

 


Если вы ищите элитные рестораны Москвы, хочу посоветовать White Rabbit. Только здесь идеальное сочетание изысканной вкуснейшей кухни, неповторимого оригинального дизайна, дружественной непринужденной атмосферы, и доступных цен.


 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com