тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Хочете мати гарну зовнішність, практикуйте Буддійські Простягання (Биття Чолом)

Багато жінок запитують про секрети красивої зовнішності. У цьому випадку треба зробити так, щоб до того місця, про красу якого ви турбуєтеся, поступала свіжа кров. Тоді жінки запитують, як домогтися, щоб туди поступала свіжа кров?..

 

Ось що радить відомий китайський цілитель Чжен Фуджун:

"Насправді, якщо ви турбуєтеся про якусь частину тіла, саме туди кров надходять. Є два моменти, які обов'язково потрібно визначити, один момент - початкова точка, другий момент - кінцева точка маршруту. Кінцева точка - куди хочете, щоб прийщла кров. Початкова точка, звідки починаємо шлях. А який засіб пересування вибираємо - човен з веслярами або біг - не суть важливо. Є так багато чудових способів, стільки людей, у яких є чому повчитися. І якщо ви знаєте, чого хочете, можна в будь-якому місці, у будь-який час знайти безкоштовну їжу.

Ось як відгукується у своєму листі одна жінка про оригінальний древній омолоджуючий метод: «Метод буддистських простягань, який змушує кров рухатися по великому колу кровообігу дуже допомагає підтримувати свіжий колір обличчя. Я не кожен день виконую вправи, іноді лише раз на два-три дні. Кожен раз одну серію. За цю серію я 15 раз б'ю чолом. Поступово плями на моєму обличчі стали зникати. Раніше я півроку ходила на заняття йогою. У йозі теж багато перевернутих поз, принцип той же, що у простяганні і биття чолом. Але, як мені здалося, від простягань користі для обличчя більше. Так що раджу всім жінкам, які хочуть мати гарний колір обличчя, взяти цей метод на озброєння».

 


Мені дуже подобаються такі листи - прості, щирі, щирі, і дуже корисні. Багато читачів кажуть - у вашій книзі нічого немає про мої хвороби. Я кажу - є. Ні, кажуть вони, я все прочитав і не знайшов нічого про себе. Те, що не знайшли, це справа звичайна. Це як якщо б у нас в руках була карта, на якій зазначено, де супермаркет, де банк, де лікарня, де школа. А ось де який відділ супермаркету, де актовий зал у школі... Тут вам доведеться увійти всередину і пошукати особисто."

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com