тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ліліан Гленмаєр: будинок як храм Кока-Коли

Людям, як правило, платять за просування або демонстрацію товару, однак жінка з Ірландії зробила протилежне - вона витратила не одну тисячу доларів, перетворивши свій будинок у справжній храм «Кока-Коли»!..

 

Кожна кімната будинку Ліліан Гленмаєр (Lillian Glanmire) виконана в культових для всесвітньо відомого бренду білих і червоних кольорах. Логотип компанії можна помітити на стінах, наволочках та інших елементах інтер'єру, невід'ємною частиною якого є також пляшки коли. До такого прикольного будиночка ще би заказать металлические двери від компанії «МеталИнвест», вони би органічно вписалися у цей інтер"єр, і були би 100-процентною гарантією недоторканості житла.

 


Ліліан розповіла, що її залежність від коли почалася приблизно 30 років тому, коли вона подорожувала з Німеччини до Австрії. Коли вона перетнула кордон, зрозуміла, що пила колу з однієї і тієї ж банки в двох країнах. Тоді їй в голову прийшла ідея колекціонувати банки «Кока-кола» по всьому світу.

«Я збирала їх протягом 28 років - розповідає Ліліан. - Коли мої друзі або родичі відправлялися подорожувати у різні країни, я завжди просила привезти мені парочку пляшок або банок коли для моєї колекції». Жінка зберігала їх на горищі роками, і потім вона вирішила зробити невелику кімнату в стилі «Кока-кола».

«Потім я кілька років дивилася телепередачу «Звана вечеря» (англ. «Come Dine With Me»), і в одній з передач я звернула увагу на кухню однієї жінки, інтер'єр якої був прикрашений емблемою «Кока-коли». Я сказала своєму чоловікові Баррі, що хочу кухню в кольорах «Кока-коли». Після шести місяців ремонтних робіт я отримала кухню, повністю стилізовану під символіку мого улюбленого бренду».

Жінка також розповіла, що велика кількість речей для оформлення інтер'єру вона купила в Нью-Йорку в магазинчику пам'ятних речей під назвою Grand Slam, що на площі Таймс-сквер. Багато речей вона також придбала в місцевому фірмовому магазині в рідному місті Корк (на південний захід від Ірландії). Дві люстри з пляшок коли своїми руками зробив Баррі. Незважаючи на те, що «Кока-кола» вважається солодким напоєм, Ліліан Глэнмаер воліє її «Пепсі-колі», оскільки остання здається їй дуже солодкою. Втім, у цьому ніхто і не сумнівався.

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com