тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як дізнатися, що дівчина тобі зраджує

На випадок якщо раптом у тебе час від часу виникає якесь неприємне гнітюче відчуття, ніби щось не так, то тут шпаргалка, яка допоможе розібратися, обманює тебе передчуття чи все-таки подруга? Якщо більше ніж у трьох пунктах ти упізнаєш свою дівчину, доведеться визнати: як це не прикро, але у неї почався роман на стороні!..

 

 

1. Вона раптом перестала докопуватися до тебе. З якоїсь невідомої причини дівчина раптово припинила стервозничати, влаштовувати сцени ревнощів, звертати увагу на невинесені сміттєві відра і твою варварську звичку колупатися в зубах викруткою. Швидше все ж поведінка дівчини пояснюється тим, що її фокус уваги змістився і вона елементарно перестала звертати на тебе увагу.

 

2. У неї з'явилися нові подруги. Це раніше їй було не з ким піти на «P. S. I love you» (як ти благав її насолодитися ридаючим Батлером в компанії дівчат, а тебе великодушно позбавити від цього катування). А зараз більшу частину вечорів на тижні вона проводить з Надіньками, Іришками і Оліньками. З одного боку, «буду пізно, зустрічаюся з Олею, ну, ти пам'ятаєш, це та, з якою ми познайомилися на пілатесі» - може бути банальною брехнею. Не Оленька, а якийсь вусатий Лев Венедиктович і заброньований номер у готелі, про що тобі знати, зрозуміло, не належить.

 

3. Вона стала краще виглядати. Рум'янець, блиск в очах, купа нових суконь - це все очевидно і просто, як макарони по-флотськи. Життя невірної жінки - суцільний виклик і експромт. Це з законним супругом вона опиняються в ліжку з прогнозованим графіком, а до коханцям збігають і з ранку раніше, і в обідню перерву. Відповідно, завжди потрібно бути "у формі"

 

4. Вона говорить і поводиться якось інакше Один з головних симптомів присутності нового кавалера в житті жінки і того, що у них там все, схоже, серйозно, - раптово змінився профіль її інтересів. І вокабуляр, ні з того ні з сього пополнившийся новими слівцями.

Рідкісна дівчина може просто спати з чоловіком, обмежуючись скупим «Привіт. У мене є півтори години». Коханець потрібен нам в тому числі і для того, щоб поговорити. А в деяких випадках - і в основному для цього. Зрозуміло, жінка неминуче буде вбирати як губка, все, що він їй там мовить у вільний від ліжка час. Коротше кажучи, ти повинен напружитися, якщо дівчина раптово приймається міркувати про те, що краще ловити карася на перловку і у вітряну погоду - хоча ти готовий заприсягтися, що раніше вона була так само далека від теми риболовлі, як Надія Кадишева від титулу Міс Всесвіт. Сліди чужого впливу іноді проявляються і в сексі, який, до речі, не завжди обов'язково зникає з вашої з дівчиною життя з появою у неї коханця.

 

5. Вона нерозлучна з телефоном / планшетом / комп'ютером. Дівчина, ймовірно, і хотіла б проводити весь вільний час, обвивши ногами стрункий стан коханця, але не може собі цього дозволити по цілком очевидним причинам. Тому вона стане вишукувати можливості підтримувати спілкування хоча б віртуально - благо є соцмережі, месенджери, скайпы та інші есемес. Відтепер і до тих пір, поки грішний зв'язок не видасть передсмертний хрип, телефон і комп'ютер стануть її кращими друзями. Коли б ти на неї глянув - вона напевно буде витріщатися в екран, заливаючись то і справа кустодієвським рум'янцем, а на твоє резонне питання: «Хто це там так пізно?» бурмотіти щось незрозуміле про роботу або чергову Надійку, яку нібито єнот покусав або затримали з 300 г героїну в аеропорту Тель-Авіва.

Головна заповідь зрадника - не залишати доказів, позбавлятися від компрометуючих повідомлень і безжально терти історії листувань.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com