тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ресторан BON: старі двері, як елемент інтер'єру

Ми вже не один раз обговорювали велику кількість екстраординарних інтер'єрів. А сьогодні ми заглянемо до ресторану Bon, що знаходиться у Бухаресті. Його оформлення не може не вразити своєю оригінальністю, і навіть ідейністю...

 

 

Люди, що показали свій талант в оформленні цього ресторану, працюють в компанії Corvin Cristian & Vlad Vieru. У цьому закладі можна відчути легке коливання стилю кантрі, у якого сильна спорідненість з класицизмом. Але варто звернути увагу і на театральну обстановку, яка вносить сюди величезну частку затишку і трохи аристократизму. У закладі використовували чіткий контраст між чорним і білим. Але і це ще не все також була застосована деревина різних порід в своєму натуральному вигляді.

І тепер ми підходимо до тієї самої ідеї, а це двері. Їх тут велика кількість, і використовуються не по прямому своєму призначенню, а для, як це не дивно, для оформлення стін, практично в ролі шпалер, якщо можна знайти таку подібність. Тут ви не знайдете неприступні Металлические двери Лекс найвищого класу, тут практично всі двері виконують функцію декору.

 


Ці елементи мають різну конструкцію, розмір і колір. Є навіть такі, які володіють особливою "зіпсованістю", обдерта фарба, тріщини і відколи. І вважати це недоліком не варто. Може ви не звернули уваги, але шафа для напоїв також зроблений з дверей, а якщо придивіться то помітите і антресольную частина, її зібрали з віконних рам. Деякі двері сильно нагадують ті, що часто використовували у будинках аристократів, які відкривають життя в акуратності та педантичності, рукою в білій рукавичці. А інші наче вирвали з старого занедбаного будинку з примарами, їх постійно розорював вітер, вони рипіли і бились об стіну.

Складається відчуття, що, відкривши одну з дверей, потрапляєш у зовсім інший вимір. І за кожною з них буде новий світ зі своїми знаками та чудами. Відвідувач в цьому місці може включити свою фантазію і мріяти про те, що його чекає по той бік. На відміну від інших подібних закладів, в цьому розставлені столи різної форми. Кожне місце має своє індивідуальне прикраса, складається таке враження, що їх принесли з різних приміщень і поставили в одному.

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com