тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Програміст розробив Bitcoin-паспорт «громадянина світу»

Програміст Крістофер Елліс виклав у Мережу програмне забезпечення, що дозволяє будь-якому користувачеві створити свій паспорт Громадянина світу. Підробити документ неможливо. Програмне забезпечення використовує PGP-програмне шифрування і технологію Blockchain - базу даних, яка складається з блоків, пов'язаних між собою...

 

 

При цьому нова система може зберігати не тільки паспорта, але і всі інші види документів, включаючи позики, контракти, надходження, а також, здатна повністю спростити сучасну банківську систему. Можливо, що у найближчому часі в систему можна буде завантажувати і апостиль документов, а зараз, до речі, цю послугу швидко, якісно і недорого, можна заказати на сайті інформаційного центру passporta.in.ua.

Передбачається, що цифровий профіль буде підкріплений до профілю в соціальній мережі по вибору користувача. Таким чином, цифровий паспорт буде включати в себе всю онлайн-історію кожної конкретної людини. Цифровий паспорт «громадянина світу» покликаний допомогти всім користувачам, що бажають створити свій власний приватний чи службовий документ, який можна використовувати для перевірки та докази існування певних осіб.

Взагалі, зараз перевірка особи інтернет-користувачів в США обходиться компаніям від $20 до $100 за кожен окремий випадок ідентифікації, але і ці витрати не гарантують захисту від шахрайських операцій. Якщо ж просити клієнтів підтвердити свою особистість офлайн, то продажі падають на 70%.

«Соломоновим рішенням» тут стала розробка від компанії miiCard, пропонує свій вихід із цієї ситуації. Обліковий запис miiCard - це «хмарний» паспорт, який доводить, що творець аккаунта безпосередньо і є тією людиною, за кого себе видає. Сервіс не використовує інформацію, доступ до якої може отримати стороння людина: домашню адресу, дані з соцмереж або кредитний рейтинг. Замість цього miiCard просить користувача авторизуватися через систему Інтернет-банкінгу свого банку. Таким чином, інформація з банківського рахунку залишається відомої користувачеві і кредитної організації.

Крім того, регулярне здійснення операцій в Інтернет-банку дозволяє miiCard актуалізувати інформацію про користувача. Послуга швидко набирає популярність. На сьогоднішній день miiCard вже використовує 350 млн. чоловік в 10 країнах світу. Зокрема, крім США, Канади та країн Європи компанія представлена в Південній Африці, Індії, Австралії та Нової Зеландії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com