тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Двері "три в одному"

Через те що кожен член сім"ї має різний зріст інколи буває смішно дивитися, як високі мешканці квартири пригинаються в деяких критичних куточках помешкання, а низькі проходять в арках або через дверні прорізи, навіть і не намагаючись дістати верху - знають, що не дотягнуться. А дизайнери йдуть назустріч і тим, і іншим і створюють спеціальні меблі. У компанії Slam Doors подумали і про самих великих, і про найменших, створивши двері «Три в одному»...


Здавалося б, двері як двері, що в ній може бути особливого? Ми і не такі двері бачили, та ще й зі спеціальними красивими дверними ручками... Стоп-стоп, тут, як ми бачимо, відразу три дверні ручки! І ось це неспроста. У цих дверях є ще дві - середня і найменша. Як можна здогадатися, сама величезна створена для тата, якого можна порівняти в ведмедем з казки про Машеньку. Друга - для мами або, наприклад, старшого брата, який вже не дитина, але от до висоти татка поки не доріс. Ну, а найменша дверцята створена для самих маленьких.

 


Дизайнери впевнені, що така задумка позитивно позначиться на всіх членів сім'ї - нічиї права не порушені, для кожного є двері по по росту. Звичайно, спочатку буде трохи незвично - все-таки, якщо раптом випадково відкрити не ту двері і спробувати в неї увійти... Можна гарненько так вдаритися. А ось малюкам найкраще доводиться, тому що вони до верхньої навряд чи дотягнуться, але навіть якщо її і відкриють, навряд чи їм це чимось загрожує - вдаритися тут просто не про що.

Не зостався осторонь від теми дверей і знаменитий екстравагантний бешкетник Артемій Лєбєдєв, представивиши свій черговий несамовитий дизайнерський винахід.

 

 

Один з класичних прийомів американського гумору в мультфільмах: герой-параноїк замикає двері на добрий десяток замків і для вірності підпирає її холодильником, що, втім, не зупиняє переслідувачів. Або ж навпаки: герой довго і болісно відмикає армію різноманітних замків.

Винахід студії Лебедєва відмінно вписалася б в такий мультфільм. Ланцюжки на двері, які, в теорії, не дозволяють комусь сторонньому відкрити двері і ввійти, якщо ви не вирішите гостя впустити, знайомі всім. На практиці багатьом нічого не заважає крізь щілину просунути руку і відстебнути ланцюжок. Новий замок від Лебедєва такого не допустить, бо щоб звільнити ланцюжок, треба провести її кінець через цілий лабіринт, що навпомацки зробити швидко вже точно неможливо. Та й господареві доведеться повозитися, але чого не зробиш заради власної безпеки, чи не так? Втім, лабіринт досить простий, і довжини ланцюжка вистачить, щоб дотягнутися до «виходу».

Залишається тільки гадати, цей проект дійсно буде реалізований або ж це відмінна першоквітневий жарт - проект був представлений публіці саме першого квітня.

 


Входная дверь, как известно, является своеобразной визитной карточкой хозяев квартиры, а кроме того именно от нее зависит неприкосновенность жилища от посягательств извне. Соответственно, основные требования, выдвигаемые к этому аксессуару, является надежность и высокая эстетика. Купить входную дверь в Москве в компании «Евро Двери» - значит получить изделие наивысшего качества, причем по вполне демократичной стоимости.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com