тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Яйця-рекордсмени

Світ природи досить дивний і буквально переповнений надзвичайними таємницями і оригінальними знахідками. Він здатний піднести в цьому плані будь-якому допитливому досліднику масу сюрпризів - варто лише спробувати їх відшукати...

 

Приміром, у світі різноманітної фауни, наявної нині на планеті (хоча людство завдає значної шкоди іншим мешканцям землі, вони все ще вражають несхожістю і приголомшливою багатоликістю своїх видів) , варто звернути увагу на пернатих. Птахи, що живуть навіть в одному куточку планети, можуть бути дуже несхожі як по "екстер'єру", так і по властивому їм способу життя. Зустрічаються і досить великі і сильні особини подібних представників тваринного світу, і справжні крихти.

Серед останніх безумовними лідерами в плані "мікроскопічносты" будуть, безсумнівно, дрібні колібрі. Таких незвичайних пташин можна зустріти в різних куточках планети, але не кожен зможе їх помітити. Вже дуже дрібні пернаті, за розмірами нагадують швидше великих комах, ніж пташок. Таким крохотулькам, яких у світі налічується понад трьохсот тридцяти видів, належить кілька рекордів. Серед них, крім величини (він навіть у найбільш великих представників колібрі не перевищує двадцяти двох сантиметрів - та й то якщо вважати лише від кінчика дзьоба до найбільш довгих хвостових пір'їн) , числиться і саме маленьке яйце, яке в змозі знести сучасні пернаті. Рекордсменом саме за цим показником по праву вважається найбільш дрібний представник цього пташиного сімейства - колібрі-бджілки. Прозвана "птахом-мухою", вона зносить яєчка собі під стать - вага їх не перевищує зазвичай 0,6 грамів.

 


А як щодо найбыльшого яйця? Зараз його продукує страус, але так було не завжди.

Епіорніс - вимерла на рубежі XVII-XVIII століть нелітаюча птаха, що мешкала на Мадагаскарі. Aepyornis maximus досягав 3 м - 5 м у висоту і маси близько 500 кг, їхні яйця - 34 см - 86 см в довжину при обсязі до 8-9 л, що в 160 разів перевершує розміри курячого яйця.

До речі, нещодавно на аукціоні christie's в Лондоні за 205 тис. доларів з молотка пішло скам'яніле яйце епіорніса, також званого «слоновим птахом». Довжина яйця становила майже 30 см, воно в 160 раз більше курячого. Ім'я покупця не розголошується.

 

 


Если вам требуется надежная и недорогая упаковка для яиц, обращайтесь в компанию Advance Invest». Именно здесь предлагается разноплановый дизайн удобной упаковки разной вместительности.


 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com