тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як в Китаї карають поганих співробітників

Як ви думаєте, яке покарання існує в Китаї для недбайливих співробітників, які не виконують робочий план?Обмеження в зарплаті? Понаднормовий трудовий день? Нудна лекція від начальства?

Ні, деякі суворі китайські начальники пішли далі і поступають досить таки кардинальним чином. Нещодавно в інтернеті появились ось такі фотки, який визвали широкий суспільний резонанс...

 


Якщо вас за невиконання роботи у заплановані терміни залишили премії, не засмучуйтеся, могло бути і гірше. У Китаї робітників за погано виконану роботу не тільки залишають грошової винагороди, але і публічно карають за це. У китайському місті Сяминь кілька менеджерів з продажу потрапили під покарання за зрив запланованих обсягів продажів в місяць, публічно поставивши їх на коліна на мосту, повідомляють ведучі інформаційні агентства. При цьому винні співробітники повинні були співати пісню про те, як вони шкодують про свої невдачі.

 


Перед покараними співробітниками фірми, поставили таблички, на яких написали їх імена і їх конкретні провини. Через кілька годин після такого покарання, один із співробітників встав, відкинувши табличку, і пішов. Інші ж стійко продовжили перебувати на колінах . До речі, дана подія виявилося в глобальній мережі завдяки випадковій перехожій, яка і сфотографувала співробітників, що стоять на колінах. Наразі невідомо, в якій саме компанії працюють провинилися менеджери.

Для нас це виглядає досить дико і більшість скаже: «Як вони таке терплять таке свавілля?». Але слід зазначити, що в Китаї дуже велика конкуренція і дуже важко знайти пристойну роботу. На 1 робоче місце в середньому припадає 300 охочих. Тому, в більшості випадків, робітникам доводиться терпіти такі знущання начальства. А що б ви робили в такій ситуації (якщо б були простим робітником або начальником)?

 


Представляем лучшие видеоприколы ютюба: экстремальные происшествия и трюки, забавные животные, смешные подборки их повседневной жизни. Самое ошеломляющее и смешное видео смотрите на портале rudiscover.com.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com