тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Mozilla створила перший в світі сайт віртуальної реальності

У Мережі з'явився єдиний ресурс віртуальної реальності, присвячений сайтам про віртуальної реальності. Його створила компанія Mozilla. Портал MozVR покликаний стати провідною зіркою Інтернету віртуальної реальності...

 

 

Ресурс про сайти віртуальної реальності дозволить фахівцям Mozilla ділитися експериментальними інтерфейсами і публікувати дані по темі. Сайт був розроблений з нуля, спеціально для віртуальної реальності. Інженери відзначають, що його створення вимагало застосування унікальних рішень для занурення в повністю тривимірну середовище. Розробники вже виклали в Інтернет вихідні коди, інструментарій і керівництва для створення подібних ресурсів.

Відмітна особливість MozVR - безшовна навігація, яка дозволяє переміщатися по ресурсу без перемикань. Вся інформація з'являється в якості ненав'язливих шарів, і так само просто зникає з поля зору. Для перегляду сайту користувачеві знадобляться VR-збірка Firefox для OS X або Windows, а також окуляри Oculus Rift. Розробники обіцяють, що в перспективі вони запровадять підтримку нових пристроїв.

До речі, нещодавно корпорація Google інвестувала $542 млн в таємничий проект Magic Leap, що розробляє новий тип віртуальної реальності. Зараз Magic Leap демонструють окуляри доповненої реальності. Замість того, щоб проектувати картинку на спеціальний дисплей в окулярах або доповнювати віртуальними об'єктами реальний світ, ці окуляри формують потрібне зображення прямо на сітківці очей.

Передбачається, що подібна технологія забезпечує деякі неперевершені ефекти. За попередніми даними, ці очки будуть інтегровані з Google Glass. На даний момент про інших розробках Magic Leap і роботі всієї віртуальної системи практично нічого не відомо. Тим не менш, Google робить велику ставку на цю молоду компанію. Точна дата виходу пристрою поки не озвучувалася, а інсайдерські джерела обіцяють появу очок Magic Leap «дуже скоро».

 

создание сайтов Саратов


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com