тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Автомати з продажу марихуани встановили в Сіетлі

Перші автомати з продажу медичних нарковмісних товарів, які анонсували в квітні, почали встановлювати в американському Сіетлі, де прийнятий закон про легалізацію лікувальної марихуани, повідомляють місцеві ЗМІ...

 

Жителі Сіетла, яким лікарі прописали лікувальну марихуану, відтепер можуть купувати її також, як газовану воду і закуски - прямо з торгових автоматів. Машини, що носять нехитру назву ZaZZZ можуть запропонувати своїм клієнтам ряд товарів: напої, що містять каннабіноїди, пластирі і курильні суміші. Компанія-розробник заявляє, що асортимент буде розширюватися, зокрема планується продавати съестную продукцію, так як налаштування клімат-контролю всередині автоматів дозволяють це.

Щоб зробити покупку, клієнт повинен пред'явити ідентифікаційну карту державного зразка, що дозволяє йому купувати марихуану в медичних цілях. Для запобігання шахрайства або інших посягань на вміст апаратів, поряд з ними завжди чергує охоронець, а також ведеться цілодобове відеоспостереження.

«Ви не зможете отримати доступ до машини, якщо поруч не буде співробітника, який повинен упевнитися, що медична ID-карта дійсно належить вам», - заявив журналістам глава компанії-виробника автоматів Стівен Шерін.

 

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com