тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вода з повітря: "розумна" пляшка Fontus

Вам знайома ситуація, коли під палючим сонцем ви їдете на велосипеді, відчуваючи гостру спрагу - але ніяк не можете знайти воду поблизу? З системою Fontus - ви забудите про це назавжди! Під час поїздки на велосипеді ми, як правило відчуваємо спрагу, але не завжди є можливість поповнити запаси води. Fontus - це інноваційна пляшка води для велосипеда, яка збирає воду буквально з повітря і конденсує її в пляшці...

 

Наша атмосфера містить більше 13,000 км3 прісної води, яка буквально оточує нас. В залежності від вологості повітря, цей пристрій може зібрати різну кількість води за одиницю часу. Пристрій працює на елементі Пельє, де верхня частина, через яку проходить повітря охолоджує його і збирає воду в краплі, а нижня виведена через систему вентиляції. Після того як дрібні частки збираються в краплі вони проходять систему фільтрації і потрапляють в пляшку.

Дизайнер студент Крістоф Ретецар, навчається в місті Відень за спеціальністю «Промисловий Дизайн», стверджує, що його винахід при сприятливих умовах здатна збирати літр води за дві години. "Моє завдання в тому, щоб створити якийсь маленький, компактний і самостійний пристрій, який буде відокремлювати молекули води від молекул повітря і збирати воду у пляшці. При її створенні я моделював різні кліматичні умови в своїй ванні" - так розповів Крістоф Ретецар у своєму виступі на врученні Премії Джеймса Дайсона.

 


Fontus можуть бути застосовані в різних областях:

- По-перше, це може бути використано як спортивний аксесуар велосипеда. Що дуже корисно при участі в довгих велосипедних турах, де постійний пошук джерел прісної води може бути серйозною проблемою. Так як пляшка автоматично заповнює сама - то ви завжди можете позбавити свій організм від спраги, у віддалених від цивілізації районах.

- По-друге, це може бути відмінний спосіб придбання прісної води в регіонах світу, де грунтової води не вистачає, а вологість повітря висока. Експерименти показують, що пляшка може зібрати 0,5 л води за годину в регіонах з високими значеннями температури і вологості.

 


Лишний вес и ожирение – настоящий бич современного общества, поэтому правильное здоровое питания является главным залогом избавления от этой проблемы. На сайте http://ziranet.ru представлена ценная информация о продуктах для похудения.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com