тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Індійка танцювала 123 години поспіль

Краса і магія танцю, особливо східного нікого не залишить байдужим. Кількість прихильників цього мистецтва з кожним роком зростає по всьому світі, причому у геометричній прогресії. А от цікаво, чи існує рекорд по тривалості виконання танцю?

У вересні 2010 року професійна індійська танцівниця Каламандалам Хемалента зайняла почесне місце на сторінках Книги рекордів Гіннеса за танець Мохін-аттам, що тривав ні багато німало, а цілих 123 години 15 хвилин!

 

 

 

 

Цей танцювальний рекорд було встановлено на спеціально організованому для цього міроприємстві у штаті Керала, тоді ж представники Книги рекордів Гіннеса офіційно зарахували його. Сама виконавиця, 37-річна Каламандалам Хемалента, повідомила, що пішла на світовий рекорд, щоб національний індійський танець «Мохін-аттам» отримав заслужене місце в історії.


До речі, «Мохін-аттам» перекладається як «танець чародійки»: слово «мохін» позначає красуню, яка спокушає чоловіків для своїх цілей, а «аттам» означає «танець».

Це класичний індійський танцювальний стиль штату Керала. Він відрізняється особливою м'якою пластикою і витонченістю. За легендою, бог Вішну перетворився в чарівницю Мохін, щоб своїм танцем відвернути демонів і дати можливість богам отримати нектар безсмертя.

 


Вам всегда нравились восточные танцы, их красота и магия действительно завораживает? Тогда вам стоит самому попробовать овладеть этим прекрасным древним искусством, а поможет в этом школа восточных танцев Евгении Иноземцевой.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com