тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Fondue Slipper: саморобне взуття з "фондюшниці"

У Японії з'явилася нова технологія створення взуття, що ідеально підходить за розміром. Дивовижні тапочки приймають форму стопи і, відповідно, не тиснуть, не натирають, ще й до того ж виглядають яскраво і незвично. Зробити таку пару взуття так само просто, як ласий шматочок умочити в сирне фондю, і для цього потрібно всього лише опустити ступні... у рідкий полівінілхлорид!

 

 

Люди часто стикаються з тим, що не можуть знайти підходяще взуття. І справа навіть не в дизайні, а в елементарному комфорті стопи. Звичайно ж, комнатные тапочки від компанії "Эллина" дуже зручні і красиві, проте по вулиці у них ходити не дуже підходяще рішення.

А от Японський дизайнер Сацуки Охата (Satsuki Ohata) придумав абсолютно новий спосіб виготовлення взуття. Причому процес створення Fondue Slipper дуже простий і нагадує фондю, адже для того, щоб зробити такі тапки, потрібно просто занурити ноги у ванночку зі спеціальною сумішшю і висушити їх феном. Таким чином, взуття приймає форму стопи і не доставляє ніяких незручностей. Взуття виглядає дуже яскраво і барвисто, чому сприяє багата палітра кольорів. А тим, хто вміє малювати, не складе праці урізноманітнити свої "тапки" за допомогою звичайного маркера.

 

 


Розробки по виробництву взуття без зайвих матеріальних і тимчасових витрат захоплюють все більшу кількість дизайнерів зі всього світу. Сацуки Охата , наприклад, зізнався, що ідея "тапок" відвідала його під час вечері з сирним фондю. Джерело ж натхнення тапочок з лампочками теж зрозуміле. Нові тапки від компанії Boston Ideas - чудовий винахід для всіх, хто час від часу змушений ходити по будинку в темряві. Підошви взуття обладнані підсвічуванням, що дозволить пересуватися в темний час доби з більшою впевненістю.

Крім того, тапочки обладнані двома датчиками. Один з них реагує на вагу людини, а інший - на рівень освітленості приміщення. Підсвічування включається лише після того, як господар тапочок встав на ноги. Відповідно, вимикається вони при знятті взуття, але лише через кілька секунд - щоб людина встиг спокійно лягти спати при світлі. А вдень датчик уловлює рівень освітленості, і лампочка не включається зовсім.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com