тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ручна сорока по кличці Пінгвін - справжній домашній улюбленець

Молода сім'я з Ньюпорта, Австралія, врятувала і виходила сороку, яку вони чомусь назвали Пінгвіном. Після цього пташка стала постійним гостем в будинку Блум і їх справжнім другом. Вона прилітає, щоб погратися з людьми, чогось смачненького почастувати, або сховатися від дощу...

 

 

А ще люди вирішили закарбувати на фотоплівці свої відношення з пташкою, ось така мила фотосесія получилась! От якби вони знали про чудову послугу друк фото на полотні від компанії ЛАЙФ ПРИНТ, яку можна заказати тут, то, думаю обов"язково нею б скористалися.

Ной, якому зараз 11, знайшов Пінгвіна в 2013 році, лежачим на землі біля бібліотеки. Після того, як дружина, чоловік (Кемерон і Сем) і їх діти (Рубен, Ной, і Олі) виходили птицю, її відпустили на волю, але вона до цих пір часто повертається, щоб провести час з сім'єю. Пінгвін дозволяє ловити себе, прогулюється по дому і навіть сідає на плечі. Вранці птах чекає, поки сім'я покине дім, перш ніж полетіти по своїх справах, і зустрічає дітей, коли вони повертаються зі школи.

«Маленьке сороченя з'явилося в нашому житті, коли йому було всього 3 тижні від народження.» - розповідає батько Ноя - «Воно було в жалюгідному стані, але ми поступово виходили його завдяки правильній дієті і величезній турботі.

Він дивиться телевізор, стрибає на батуті з дітьми і будить нас уранці. Я ніколи не думав, що ця пташка стане такою важливою частиною нашої сім'ї, якою їй вдалося стати. Вона літає, де їй завгодно: часто тусується з нами вранці, а потім, коли діти йдуть в школу, займається своїми особистими справами. Сорока проводить досить багато часу, літаючи по дому і граючи з різними папірцями. Вона стала практично ручною. Коли діти грають у м'яч зі своїми друзями, Пінгвін просто літає від однієї дитини до іншого, ніби він теж залучений в гру. Це виглядає досить забавно!

Якщо навколо з'являються інші сороки, Пінгвін як можна швидше прямує до дому, щоб не бути задзйобаним, бо вони нападають на нього. Кілька місяців тому тут з'явилося ще одне місцеве сороченя. Вони почали грати разом і залітати в будинок. Пінгвін і той, ще один, ніби базікають і піклуються одне про одного. Це дуже здорово!


 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com