тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Сходи в історію» від голландських архітекторів

Toren van Uitwierde - унікальні дерев'яні сходи, представлені в рамках щорічної спеціалізованої виставки Dutch Design Week 2013 фахівцями студії Onix, які вставили цей екстравагантний об'єкт в будівлю середньовічної голландської церкви...

 

 

Незвичайн сходи покликані забезпечити захоплюючу вертикальну подорож і доступ до вершині дзвіниці старовинної церкви Uitwierde, яка була побудована в 13-му столітті в голландській провінції Гронінген.

 

Біла лаконічна архітектура сходів підкреслює і проявляє самобутність старовинних матеріалів і елементів, не будучи при цьому якоюсь чужорідною ланкою. На верхній частині маршруту розташована зона відпочинку, яка веде на балкон з мальовничим видом на околиці.

Власне цей оригінальний дизайнерський проект став переможцем в Просторовій категорії конкурсу Dutch Design Week 2013, де було зазначено, що дизайн сходів направляє не тільки для переміщення, але і погляд користувача.

 

 

 

 

А ось ще досить цікаві сходи. Італійська студія Disguincio & Co розробила концепцію гвинтових сходів Folio Staircase з футуристичними ступенями, виготовленими з армованого вуглецевого скловолокна. Принцип структури - повторювана послідовність елементів, що переплітаються один з одним і повертаються по спіралі. Ця ультра-сучасна інтерпретація гвинтових сходів являє собою напівпрозорий інтер'єрний об'єкт, що формує просторову динаміку приміщення.

За словами авторів проекту, кожна ступінь згинання і відносно слабка, проте зібрана з безлічі таких ступенів структура є стабільною і дуже надійною. Армований склопластик - лише один з варіантів на шляху експериментів з матеріалами для формування сходів.

У майбутньому можливі інші екологічно стійкі рішення, що використовують натуральні волокна і біо-полімер-композити. На даний момент існує тільки концепт сходів в якості випробуваного на міцність фрагмента з армованого вуглецевого скловолокна.

 


Приобрести качественный мебельный щит массив сосны по наилучшей стоимости предлагает компания ЭКОЛЕСТНИЦА. Также здесь вы можете заказать красивые декоративные панели, решетки, колонны, мебельные фасады, плинтус, балясины для лестниц, и прочие деревянные изделия.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com