тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Алкогольний гороскоп

Давно відомо, що знак зодіаку впливає на риси характеру і манеру поведінки, але не всі з вас знають, що, використовуючи підказки зірок, алкогольний гороскоп допоможе підібрати найбільш підходящий для вашого темпераменту алкогольний напій, і виключити - невідповідний...

 

 


Так, наприклад, Овни завжди залишаються вірними перевіреним варіантів і не змінюють свої смаки, віддаючи перевагу "старим знайомим". Будучи сильними духом, вони і напої вибирають "ті, що погарячіше": кому подавай горілку, кому - коньяк, а у кого-то грошей вистачає і на віскі. Але такого роду міцні напої призводять до таким же розпаленим перепалкам з сумними наслідками. Тому якщо пити - то тільки що-небудь легке, на кшталт шампанського.

 

Тельці теж не зраджують своїм пристрастям, але є великими гурманами і тому воліють дорогі міцні вина з багаторічною витримкою. І хоча в тверезому вигляді вони завжди приклад розсудливості і витримки, під дією алкоголю вони більше стають схожими на розлючених биків, здатних рознести все навколо. Саме тому бажано вчасно направити його запал в якесь невинне, але енергійне русло, наприклад, вручити йому мікрофон для караоке.

 

Що стосується, Близнюків, то вони в цій справі не перебірливі, їм не так важливо", що" пити, важливо "з ким". Вони готові вживати все, що є в наявності і будуть не проти чогось новенького. Але треба віддати їм належне, більшість з них відмінно зберігають здатність самоконтролю, навіть будучи п'яними, залишаються товариськими і нешкідливими. Хоча бувають винятки.... Для підтримки приємної бесіди їм рекомендується сухе або мускатне вино.

 

А ось Ракам, як кажуть, досить і понюхати пробку. Це люди з тонкою і ніжною натурою і слабким шлунком. Більш того, навіть мінімальна кількість градусів може налаштувати їх на ліричний лад з подальшою сповіддю, а на ранок не уникнути головного болю. Алкогольний гороскоп радить Ракам взагалі бути акуратніше зі спиртним, адже вони більше за інших схильні до алкогольної залежності. І якщо ви не здатні обмежитися одним келихом мартіні, то краще зовсім не пити.

 

Леви часто воліють виставляти напоказ свою величну натуру і розхвалювати себе, а під дією алкоголю роблять це до того, що виглядають безглуздо. Почуття міри їм не відомо, вони воліють розмах, пускаючись у всі тяжкі, а на ранок, найчастіше, про це шкодують. Головний біль після бурхливої вечірки для них звичайна справа, тому алкогольні слід стримати апетити. Пити краще бурбон або солодке вино.

 

Діви, як затяті борці за здоровий спосіб життя, намагаються утримуватися від вживання алкоголю і якщо і дозволяють собі випити, то тільки що-небудь вишукане і вартісне, щоб порадувати свій тонкий смак. Для підтримки естетичного інтересу варто віддавати перевагу сухим винам.

 

Терези не відмовляться випити в галасливій компанії для підтримки бесіди. Напідпитку можуть непомітно для себе випити більше норми, від чого потім страждають, так як не можуть похвалитися стійкістю організму до спиртного. Вони готові пробувати невідомі закордонні напої, але найбільше люблять в алкоголі яскраво виражений аромат.

 

Скорпіони, без сумніву, люблять випити, що призводить до розв'язування рук і мови. Вони не здатні контролювати свої емоції і випивши, схильні до з'ясування відносин, що негативно позначається на їх особисте життя. Алкогольний гороскоп радить обмежуватися келихом мускатного вина або шампанського.

 

Стрільці рідко вживають що-небудь міцніше сухого вина або шампанського, але п'ють із задоволенням, зберігаючи здатність підтримати будь-яку розмову. Випивши більше, ніж потрібно для веселощів можуть замкнутися в собі і почати згадувати минулі помилки.

 

Стриманим Козерогам алкоголь допомагає розслабитися і робить їх товариськими. Сам процес розпивання спиртних напоїв не приносить їм ніякого задоволення, тому вони легко можуть зупинитися. А ось ковточок віскі або келих виноградного вина їх здоров'ю не зашкодить.

 

Водолії часто п'ють, щоб заспокоїтися, так як болісно сприймають все, що відбувається. Келих шампанського або солодкого вина допомагає їм зняти нервове напруження, але в цій справі головне не збільшувати дозу, в іншому випадку умиротворення перейде в стурбований стан.

 

Риби, володарі ранимої і податливої натури, більше інших схильні до алкогольної залежності, так як краще заливати горе спиртним. Готові пити що завгодно і в будь-якій кількості, не піклуючись про здоров'я. А варто було б обмежитися, наприклад, келихом сухого вина.

 

мобильные солнечные батареи


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com