тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Що відбувається в інтернеті за 1 хвилину?

Як ви думаєте, що відбувається в Мережі за 1 хвилину? Скільки нових відеороликів завантажується? Скільки твітів, лайків, постів, фотографій там з'являється? Ось які статистичні дані за 2014 рік наводять аналітики центру Domo...

 

 

204 000 000 - нових електронних листів

20 000 000 - переглядів фотографій на Flickr

6 000 000 - переглядів сторінок на Facebook

2 500 000 пошукових запитів через Google

1 300 000 - переглядів відео в YouTube

100 000 - нових твітів в Twitter

$83 000 - сума продажів товарів в Amazon

47 000 - скачувань додатків

1 300 - людей купують мобільні пристрої, підключені до інтернету

640 - терабайт даних обробляється

135 - троянських заражень ботнет-мережами

30 - годин нового відео завантажується на YouTube

6 - нових статей публікується у Вікіпедії

 

Шкода, що у цьому списку нема даних про те, скільки сайтів продукують світові і веб студии украины, думається що теж досить багато, адже без якісного веб-ресурсу зараз ніяка соціальна і бізнес активність не буде успішною.

Майбутнє Інтернету

На думку футуролога IT-концерну Cisco, в даний момент ми входимо в нову фазу розвитку Мережі - епоху "інтернету речей" (Internet of Things). Якщо в даний момент до інтернету підключено близько 12 млрд пристроїв, то до 2020 року ця цифра зросте до 40-80 млрд. тобто до Мережі буде підключено практично вся побутова техніка, автомобілі, освітлювальні прилади та одяг. Кожен з нас буде носити з собою, на собі і взаємодіяти одночасно з п'ятьма гаджетами.

За даними дослідження Ericsson, середня швидкість передачі даних по мобільних мереж зросте в 7 разів - з 0,5 Мбіт/с (зараз) до 4 Мбіт/с. Відео складе 70% загального мобільного трафіку. Відеотелефонія при цьому потіснить традиційний голосовий зв'язок, а точно так само, як ми зараз обмінюємося фотографіями в соціальних мережах, буде відбуватися обмін відеоданими.

Серйозно зміниться роль держави - якщо зараз ми відвідуємо чиновників і держустанови для взаємовідносин з державою, то в найближчому майбутньому всі питання можна буде вирішити не виходячи з дому через інтернет (в тому числі і в Росії). Але при цьому, на думку голови ради директорів Google, Інтернет накриє цензура, а поняття "анонімність" зникне зовсім.

Один з ймовірних варіантів розвитку подій в більшості країн - разом з паспортом кожен з нас буде отримувати електронний цифровий підпис (одне на все життя), за яким буде відслідковуватися вся інтернет-активність користувача (від відвідувань сайтів і покупок в інтернет-магазинах до записів і коментарів).

Серйозно змінить Інтернет також роботу та навчання. Так, найбільш високооплачуваною професією до 2020 року стане "аналітик великих даних", а клерки стануть не потрібні. Всі навчальні заклади до цього часу будуть обов'язково поєднувати онлайн і реальне навчання. При цьому людство в найближчі роки накопичить знань більше, ніж за всю свою історію. Так, якщо в 2009 році обсяг унікальної інформації у світі склав 6 ексабайт (6 мільйонів терабайт), за підсумками 2013 року ця цифра зросла до 60 ексабайт, то до 2020 року ця цифра досягне 2,1 зеттабайта (35 стопок книг величиною від Землі до Плутона кожна). Це призведе до прориву в науці і техніці.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com