тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цікаві факти про сир

Людству відомо про сир вже кілька тисяч років. Його видів у світі існує безліч, найдешевші з них коштують трохи менше долара, а за найдорожчі сорти вам доведеться серйозно розщедритися. У цій статті ми розповімо вам про найцікавіші факти про сир...

 

1. На виробництво кілограма сиру знадобиться близько 10 л молока, проте сир роблять не тільки з нього. Існує сир, вироблений з свинячої печінки, сої, сметани і навіть гороху. Загалом, технологія виробництва сирів не відрізняється великою складністю, хоча і має кілька особливостей.

2. Деякі народності Кавказу на повному серйозі вважають сир збудливим засобом. Саме тому на кожному весіллі повинен обов'язково бути присутнім даний продукт.

3. Згадки про сир в перший раз були відзначені в стародавньому Єгипті 5 тисяч років тому. Знаменитий Гомер теж не обійшов стороною даний продукт і описав його виробництво в Одіссеї, в одному зі своїх оповідань. А першою країною, яка почала виробляти сир у великих кількостях стали Нідерланди. Продукт їх представляв собою великі круглі голівки і відмінно продавався, приносячи при цьому непоганий прибуток. Цікаво, що з 14 століття і донині зовнішній вигляд і форма сиру майже незмінна.

4. Ще з давніх часів для того, щоб надати сиру який-небудь незвичайний колір, його фарбували за допомогою морквяного соку, листя календули та інших природний барвників.

5. Британія взагалі ставиться до цього молочного продукту з великою повагою, адже ще англійській королеві Вікторії на весілля подарували головку сиру вагою понад 500 кг. А в наш час кожен рік у Великобританії відбувається чемпіонат з поїдання сирів.

6. Також існує легенда, що відомий філософ Заратустра більше, ніж два десятки років, їв тільки один сир.

 


Быстро, вкусно, полезно и недорого! Воспользуйтесь услугой суши вок доставка от компании Love is.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com