тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Іспанії побудували будинок-город

Іспанський архітектор Рікардо Ігерас де Карденас реалізував в селі Велосильйо у себе на батьківщині проект унікального будинку-городу Casa Impluvium, який, за словами архітектора, має всі шанси поставити тенденцію розвитку заміської нерухомості в майбутньому...

 

 

Неймовірний по дизайну будинок, загальна площа якого дорівнює 160 квадратних метрів, не підключений до централізованих систем ресурсопостачання, а його значну частину займають звичайні грядки, реалізовані з урахуванням всіх найсучасніших методик раціонального землеробства.

Таке рішення має відразу кілька переваг: крім натуральної продукції, що росте на городі в будинку, відходи біомаси використовуються в якості сировини для біопаливного котла, а цілий набір біокліматичних елементів дозволяє досягти неймовірних показників теплової інерції і теплоізоляції.

 


Енергопостачання будинку Casa Impluvium організовано за рахунок гібридної системи генерації відновлюваної енергії, де сонячні панелі поєднуються з мініатюрними вітрогенераторами. Додавши до цього продуману систему збору води, яка забезпечує потреби мешканців, і рослин на городі, в результаті отримаємо, за словами Рікардо де Карденаса, «симбіоз традицій і прогресу», де перші втілені в рослинництві - традиційному виді діяльності людей, а прояв прогресу реалізовано в широкому використанні альтернативних джерел енергії.

Обійшлося будівництво будинку-городу Casa Impluvium в 200 тисяч євро, але при цьому його творець зазначив, що орієнтуватися на цю цифру не варто. Маючи досвід зведення будівель за такою технологією, цінник буде істотно здешевлений, що зробить проекти, подібні до цього, цілком конкурентними на ринку заміської нерухомості. При цьому в суму близько 120 тисяч євро увійде не тільки сам будинок, але і все необхідне обладнання, а додавши ще 10-15 тисяч можна буде придбати м'які меблі, побутову техніку та інші предмети побуту, щоб повністю обставити будинок для проживання.

 


Мы воплотим в жизнь вашу мечту об идеальном жилье. Дизайн интерьера от компании ЕвроДом – это органичный симбиоз утонченной эстетики, оптимальной функциональности и эргономичности.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com