тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Послуга cardsharing кардшаринг: особливості і переваги

Інформаційні технології не стоять на місці. Вони постійно розвиваються, сприяючи появі нових продуктів і сервісів, які відкривають перед людиною ще більш широкі можливості і перспективи. Одним з таких інноваційних продуктів є кардшаринг.

 

Завдяки йому люди набувають можливість переглядати ще більшу кількість телевізійних каналів, уникаючи необхідності купувати додаткове супутникове обладнання і оплачувати дорогі підписки. В чому ж полягає суть кардшаринга? Які переваги і недоліки має ця новинка?

Для того, щоб отримати відповіді на подібні питання, необхідно, в першу чергу, розібратися з самим поняттям кардшаринга. Термін cardsharing кардшаринг походить з англійської мови, і у перекладі означає «загальний доступ». Саме в цьому полягає вся суть кардшаринга. Він відкриває користувачам доступ до закодованим супутниковим каналам. Принцип роботи кардшаринга полягає в роздачі спеціальних DW ключів. Вона виконується через інтернет з'єднання. Ключі отримують всі користувачі, підключені до сервера. Підключитися до сервера кардшардинга зовсім нескладно. Для цього необхідно:

- мати ресивер з опцією кардшаринга (він є в більшості DVD пристроїв);

- зробити необхідні налаштування;

- мати хороший інтернет.

Переваги кардшаринга видно неозброєним поглядом. Головне його достоїнство полягає в ціні. Середня вартість пакетів кардшаринга в даний час складає близько п'яти доларів (від одного до десяти). Ціна залежить, в першу чергу від того, до якого кількості каналів отримує доступ користувач. У будь-якому випадку кардшарінг дозволяє власникам супутникового телебачення домогтися істотної економії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com