тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Піца як символ глобалізації. Мініатюрні піци-прапори від Tiny Urban Kitchen

Піца вже давним-давно перестала бути суто італійським продуктом. По всьому світу практично в кожній сім'ї є свої улюблені рецепти з приготування піци. Цій своєрідній кулінарній глобалізації і присвячений проект зі створення мініатюрних піц у вигляді прапорів різних країн від блогу Tiny Urban Kitchen...


Важко знайти країну, у якій би не любили піцу. Напевно, навіть в закритих тоталітарних суспільствах типу Північної Кореї чи М'янми є певна категорія людей, яка не проти поласувати цим колись лише італійським блюдом. Що вже говорити про Україну, у нас ця страва стала улюбленою і майже національною, хіба ж можна одного разу спробувавши частування від Пицца33 не стати її палким шанувальником!

І, звичайно ж, в кожній країні, так і в кожній родині склалися свої специфічні правила й рецепти створення піци, що враховують місцеві кулінарні традиції та місцеві продукти.

 


Ось в блозі Tiny Urban Kitchen і з'явився проект, присвячений цим місцевим традиціям приготування піци. Створила його користувач, відома в цьому блозі під ніком Jen, яка вирішила після повернення з поїздки в будь-яку з країн світу, створювати з особливі піци у вигляді прапора цієї країни і з використанням продуктів, властивих традиційній кухні цієї країни.

Приміром, начинки для піци у вигляді прапора Японії став рис і шматочок лосося. Прапор США створений з синьої картоплі, сиру моцарелла і бекону. Прапор Канади - з томатів, цибулі та томатного соусу, заправлених кленовим сиропом. Ну а прапор Велибобритании зроблений за допомогою сосисок, шинки і плавленого сиру.

 

 

 

Всього в арсеналі Jen близько двох десятків подібних піц у вигляді прапорів країн. Але вона продовжує подорожувати і, отже, в недалекому майбутньому можна чекати від неї нових кулінарних геополітичних шедеврів.

Хоча, звичайно, щось схоже ми вже бачили в проекті по створенню прапорів держав з їжі, здійсненому дизайнерами з креативного агентства WHYBIN/TBWA.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com