тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фуд-арт: креативні суші

Вживати суші почали в Японії в 12 столітті, коли імператор Кейко Дванадцятий зажадав незвичайний соус до морепродуктів. Вже пізніше стали додавати рис і створювати маленькі закуски. А в Європі суші з'явилися в 19 столітті, звичайно, поки ще не в такому вигляді, як зараз. Винахідливі японці стали завертати рис і рибу в норі. Так з'явилися відомі сьогодні роли, які вперше були продемонстровані в Америці у 1973 році. До речі, там і був виготовлений перший і самий популярний делікатес - рол «Каліфорнія»...

 

 

Ідея створювати креативні суші виникла зовсім недавно. Вона не нова сама по собі, але швидко стала прекрасним мотиватором продажів. І забуті і обридлі суші і роли знову набули популярності. Можливо у нас і не знайдеш таких чудернацьких витворів фуд-арту, але скориставшись послугою доставка суши на дом від компаніі Sushi33 ви отримаєте насправді велике задоволення від цієї чудової страви!


Взагалі, суші в перекладі з японської мови означає смачний рис. Адже ще в давнину японці готували маринади для консервування риби і рису. Риба починає виділяти фермент, а рис продукує молочну кислоту, яка маринує цю спресовану рибу. Тому суші - це традиція в 1300 років.

Рис в ті часи не був головним продуктом харчування, він просто був головним засобом зберігання риби. Нарізана свіжа риба посипалася сіллю і змішувалася з рисом. Завдяки природній ферментації риба не псувалася протягом року.


Цікаво, що майже всі кухарі, які готують суші - чоловіки. Багато ресторанів просто не наймають на роботу кухарів-жінок, так як справжні цінителі суші відмовляються їсти страву, приготовлену руками жінки. Вони вважають, що у жінок температура тіла вище на пару градусів, це впливає на смак продукту, тому настільки вишукане блюдо вони просто не можуть приготувати.

В Японії дуже вимогливі до підбору кухаря, раніше були потрібні 10 років наполегливої тренування, сьогодні правила трохи зменшилися, але все ж, японський кухар повинен 2 роки вчитися готувати рис і три роки готувати рибу, тільки після цього можна намагатися працювати кухарем суші.

Тунець, короп, рис - традиційні інгрідієнти суши. А останньою модною новинкою вважаються суші з комахами, хоча дуже небагато бажають спробувати, так як вважають просто огидним.


 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com