тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Український бізнес і цифрова валюта Bitcoin

В Україні відбулась перша конференція, присвячена віртуальній валюті біткойн - Bitcoin Сonference Kiev. Сам факт проведення такого заходу вже заслуговує уваги, адже біткойн сьогодні - це найбільш незвичайна і молода валюта в світі. Більше того, саме поняття електронної готівки - все ще екзотика не тільки для нашої країни, але і для переважної більшості країн світу...

 


Бывает ситуация, когда предприятие становиться убыточным, а значит, остро стоит вопрос о его ликвидации. Грамотное, оперативное и с минимальными затратами закрытие чп в Днепропетровске гарантируют опытные специалисты юридической фирмы «Стандарт».


 

Ідея цифрової валюти з'явилася в 1998 році, але лише в 2008 році був опублікований файл з описом протоколу і принципу роботи пірингової системи електронної готівки. У 2009 році група програмістів під превдонимом «Сатосі Накамото» закінчила розробку протоколу і випустила клієнтський додаток, після чого була запущена мережа.

Конференція зібрала близько 200 гостей, в основному представників електронної комерції, банків і т. д. Програма першого заходи подібного роду була складена так, щоб, перш за все, ознайомити український бізнес з перевагами нового типу валюти. Як зазначив Андрій Дубецький, співзасновник Bitcoin Ukraine Foundation, основне завдання конференції - зібрати разом найбільш зацікавлених людей, які в силу різних причин бачать великі перспективи у використанні технології біткойн.

Звичайно, сьогодні технологія криптовалюти тільки розвивається, але досить успішно - в біткойн вже інвестують. За словами Андрія Дубецького, багато комерційних компанії, наприклад Dell і AirBaltic, зараз приймають оплату в Bitcoin. Криптовалюта впевнено набирає популярність в США, Європі і Японії.

 

Переваги для бізнесу

В даний час більшість споживачів бачать в криптовалюті лише 2 можливості для заробітку. Перша - це інвестувати в біткойн сьогодні, очікуючи, що вона подорожчає завтра. Друга - займатися обслуговуванням системи, тобто майнингом, з можливістю отримати винагороду у вигляді емітованих криптомонет.

Однак криптовалюта, як і будь-яка інша, надає широкі можливості для бізнесу: інтегруючи її в свої сервіси, можна розширити число клієнтів і поліпшити обслуговування.

Біткойн оптимальний не тільки для роботи з такими депресивними та ізольованими регіонами, як Крим. Наприклад, бізнес може замовляти товари з доставкою з Китаю, виконавши оплату в біткойн. Адже проплата через банківський рахунок займає до декількох днів, до того ж, в Україні зараз є проблеми з купівлею валюти. Всі ці труднощі можна обійти за допомогою биткойна: без посередників перевести платіж в будь-яку країну за лічені секунди. До речі, виступаючі зазначили, що перевагою біткойн перед SWIFT є той факт, що всі витрати і мита за переказ спочатку включені в протокол, а необхідності в перекладі з однієї валюти в іншу просто немає.

 

Прогнози

У багатьох країнах біткойн вже визнаний як платіжний інструмент, є його інтеграція з платіжними картками. Експерти прогнозують, що біткойн може стати засобом збереження накопичень, а також, повноцінним платіжним інструментом, потіснивши при цьому традиційні механізми. І це трапиться вже в найближчі 5 років.

Що стосується України, то зростання популярності електронної готівки очевидний. До речі, на конференції доклали для цього максимум зусиль, запропонувавши всім охочим обзавестися віртуальною валютою прямо під час заходу. Крім того, в найближчому майбутньому Андрій Дубецький має намір зареєструвати громадську організацію і активно просувати тематику Bitcoin. Пріоритетом організації буде пропагандистська діяльність, яка об'єднає навколо себе всіх зацікавлених людей.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com