тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бомбей. Найдорожчий приватний будинок

Ми звикли, що все найбільше і найдорожче будують араби. З цього правила є виняток. Найбільший і найдорожчий приватний будинок стоїть в індійському місті Бомбеї. Так, у тому самому Бомбеї з нетрями, повіями і горами сміття на вулицях. Побудував будинок для своєї родини Мукеш Амбані, найбагатша людина в Індії...

 

 

Сім'я у нього, до речі, сама звичайна - дружина і троє дітей. Для них він побудував у центрі індійського мегаполісу справжній хмарочос! Будівля називається "Антілія", висота його 173 метри, а площа 37000 метрів. У хмарочосі 27 поверхів, але могло б бути 60, просто господар любить високі стелі. Живе в цьому приватному будинку 6 осіб, Мукеш, його мама, дружина і троє дітей. А обслуговуванням будівлі займаються 600 осіб. Особняк Антілія будувався 7 років. Проектували його архітектори компанії Perkins&Will (Америка).

 


Окончание строительно-ремонтных работ, как правило, актуализует проблемный вопрос – куда девать весь оставшийся после подобного рода мероприятий хлам? В этом случае на выручку придет компания «Транс-сервис», именно тут вы можете сделать заказ контейнера для мусора любых требуемых размеров.


 

 


Кожен поверх має власне оформлення та планування, а також виконаний з різних матеріалів. Перші 6 поверхів займає парковка на 168 автомобілів. Житлові кімнати починаються тільки з 9 поверху. На сьомому поверсі є особистий автосервіс Мукеша. На інших поверхах можна знайти кілька басейнів, спа-салон, невеликий театр, в який ведуть дві срібні сходи, балетний зал, фітнес клуб, кінозал.

Майже кожен з цих поверхів оформлений спеціально для кожного члена сім'ї окремо. Є навіть так звана «крижана кімната», що допомагає врятуватися від спеки. Кажуть, всередині неї практично справжня морозильна камера зі снігом. На одному з поверхів є диспетчерська, і, так звана, «panic room», абсолютно автономний притулок, оснащене всіма системами безпеки.


На даху є 3 майданчика для вертольота. Також у будинку передбачено безліч балконів, терас з видом на Аравійське море, і кілька розкішних висячих садів. Загальна кількість прислуги - 600 осіб, для яких виділено окремий поверх.

Після будівництва Мукеш разом зі своєю сім'єю цілий рік не в'їжджав в будинок, дотримуючись звичаїв, щоб не злякати удачу. Згідно з повідомленнями ЗМІ, через збільшення вартості землі в Бомбеї в даний час вартість будівлі може доходити до 1-2 млрд доларів США, що робить його найдорожчим житлом у світі. Сама будівля знаходиться за величезним парканом, по периметру його оохранаяют військові з автоматами.


 

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com