тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Омолоджуючий крем від винахідника штучної підшлункової залози Chris Toumazou

Професор Chris Toumazou з Імперського коледжу в Лондоні розробив технологію індивідуального виготовлення крему для шкіри. Антивікова сироватка проти зморшок робиться у відповідності з особливостями організму кожної людини...

 

Революційна методика починається з аналізу ДНК пацієнта, який поміщається в спеціальний мікрочіп, завдяки чому створюється генетичний профіль для кожної людини протягом півгодини. На основі отриманої інформації медики готують крем від зморшок, який максимально відповідає потребам шкіри.

Клінічні випробування продукту показали, що Geneu зменшує кількість зморшок на третину всього за три місяці. Особливістю нової розробки є точний підбір колагену. Омолоджуючий крем містить оптимальну кількість цього структурно білка, згідно з даними ДНК.

Toumazou, вчений у послужному списку якого винахід штучної підшлункової залози, кохлеарного імплантату і бездротового монітора серця, сказав з приводу свого дослідження: «В деякому розумінні, мова не про сироватку, мова йде про науку. Занадто багато колагену може пошкодити шкіру. Ви отримаєте надлишок колагену. Занадто мала кількість не буде мати наслідків. Цей тест показує точно, скільки колагену може метаболізуватися».

Вчений упевнений, що в подальшому, його мікрочіп буде використаний не тільки для антивікового крему для шкіри, але і перевірки того, наскільки добре люди можуть обробляти ліки, такі як статини, що дозволить підібрати персоніфіковані дози для кожного індивідуума.

 


Что являет собой радиолифтинг лица, его преимущественные особенности, в каких случаях применяется данная процедура, и где можно получить данную услугу.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com