тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Панда-чай - найдорожчий у світі чай на ведмежому гної

Китайський фермер з провінції Сичуань, що виробляє найдорожчий чай в світі (3,5 тисячі доларів за 500 грамів) приступив до збору нового врожаю. Агентство ECNS опублікувало фотографію, на якій фермер і його дочка, одягнені в костюми панд, дбайливо обривають верхні листочки з чайних кущів...

 

 


Ферма Яань, розташована на високогір'ї, є унікальною - тільки для вирощування чаю в якості органічного добрива використовують послід панд. Як стверджується, це додає панда-чаю незвичайний смак і корисні властивості. Одна чашка напою, уточнює Reuters, обходиться приблизно в 200 доларів.

Китайський бізнесмен на прізвище Янші зважився на експеримент у 2012 році, розповідала британська The Daily Mail. Він закупив 11 тонн екскрементів і щедро удобрив ними чайну плантацію. У численних коментарях для ЗМІ він нагадував, що панди мають надзвичайно неефективну систему травлення, внаслідок чого тваринам вдається перетравлювати лише 30% їжі. Стало бути, порахував Янші, цей гній надзвичайно поживний і дозволить надати чаю унікальні властивості. Колишній університетський викладач неухильно зберігає в секреті тонкощі вирощування панда-чаю, але запевняє, що ті, хто розщедряться і спробують отриманий напій, зможуть насолодитися "зрілим і горіховим смаком".

 

 

 

Панда-чай збагачується живильними речовинами з бамбука, якими харчуються знамениті китайські ведмедика. Як і зелений чай, бамбук містить елементи, що дозволяють запобігти рак, розхвалює фермер свою продукцію. Якщо це дійсно так, зазначає The Daily Mail, цінник виглядає не таким вже грабіжницьким. Хоча, наприклад, ті ж півкіло чаю "Тетлі" коштують всього три фунти (4,6 долара). Три роки тому, представляючи світовій громадськості новий елітний сорт чаю, Янші пообіцяв жертвувати частину прибутку від продажу перших партій у екологічний фонд.

"Я дякую небу і землі за благословення у вигляді панда-чаю. Мені б дуже хотілося донести до всього світу думку про важливість перетворення відходів в щось корисне і популяризації органічних добрив", - зізнався він тоді.

 

когда сажать смородину


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com