тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Брівки і вусики в колекції від Givenchy (осінь/зима 2015)

Восьме березня, хоча багато хто про це забувають, зовсім не свято квітів і милих листівок для милих дам, а день боротьби за права жінок. Тому важко було підібрати більш відповідний час для презентації нової колекції Givenchy - героїнями Рікардо Тіші стали суворі епатажні дівчата, що не бояться визнавати власну силу...

 

 

Рікардо поєднав стиль вікторіанської Англії зі стилем латиноамериканських жіночих банд чола. Тому дівчата в оксамитових сукнях і точених жакетах з басками крокують не по паркету в оточенні розкішних інтер'єрів, а по машинній парковці, а обличчя їх сколоті пірсингом.

Справжні чола носять такі ж величезні сережки у вухах, часто проколюють носи і брови і живлять пристрасть до масивних прикрас. Їх можна упізнати в натовпі і по оригінальному макіяжу: темними губами з ще більш темним контуром і чорним, дуже тонкими і вигнутим намальованими бровами.

Хоча на противагу вікторіанським нарядам Тіші ці небезпечні мешканки вулиць, звичайно, воліють носити величезні картаті сорочки з широкими штанами і кросівками. Але в поєднанні з темною вікторіанської романтикою, розкішними тканинами та різьбленими силуетами обвішані металом особи на показі виглядають ще більш вражаюче.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com