тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Структура сучасного інтернет трафіку

Аналітики компанії Ericsson ConsumerLab встановили, що переважну більшість світового трафіку створюють всього 5 додатків і сайтів. Перше місце по генерації всесвітнього трафіку в інтернеті займає соціальна мережа Facebook. Друге місце займає сервіс Instagram і замикає трійку лідерів відеохостинг YouTube. Четверте і п'яте місце по трафіку займають ресурси Netflix (потоковий відео) і Snapchat (мобільний месенджер) відповідно.

 

Аналітики Ericsson ConsumerLab вважають, що майбутнє інтернету лежить не в площині соціальних мереж, а належить компаніям, які поширюють і приймають ті чи інші матеріали, переважно, відео. Передбачається, що в подальшому ця категорія буде «жерти» до 45% всього трафіку у всесвітній павутині. Цьому слугують мобільні пристрої, ринок яких бурхливо розвивається, і які вже зараз вміють знімати відео у форматі 4K.

Раніше, в результаті досліджень, проведених американською компанією-виробником мережевого устаткування Cisco, аналітики встановили, що в найближчі 5 років обсяг світового Інтернет-трафіку зросте приблизно в 3 рази. До масивного сплеску обсягів IP-трафіку приведуть збільшення кількості Інтернет-користувачів, зростання кількості Інтернет-пристроїв і швидкостей широкосмугового доступу в поєднанні зі збільшенням кількості переглядів відео в Мережі.

Крім того, аналітики відзначають, що в найближчі кілька років відео у форматі високої чіткості буде генеруватись більша кількість трафіку, ніж відео стандартного дозволу. Вже до 2018 року, за прогнозами Cisco, 79% всього Інтернет-трафіку буде створювати передача відео через IP. Істотна частина трафіку буде виходити від пристроїв, не є персональними комп'ютерами. Крім того, швидкі темпи зростання продемонструє сфера онлайн-відео: з 2013 по 2018 рік сектор зросте з 1,2 млрд користувачів до 1,9 млрд користувачів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com