тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Aurora - інформативний поїзд майбутнього

Всередині багатьох вагонів метро і звичайних залізничних поїздів можна побачити рекламні оголошення: вони наклеєні на стіни або лунають у вигляді листівок пасажирам. А ось творці концепту з назвою Aurora пропонують перетворити у сучасний динамічний рекламний носій зовнішню частину поїзда...

 

 

Вже зараз поїзди метро в різних системах метрополітену світу бувають брендовані - оформлені в стилі якоїсь компанії, яка за це заплатила. Корейська торгова мережа Home Plus пішла в цій справі ще далі - вона перетворила сеульські метропоезда у віртуальні супермаркети, покупки у яких можна здійснювати за допомогою QR-кодів.

У схожих напрямках діють і творці концепту поїздів майбутнього Aurora. Адже їх розробки передбачають перетворення потягу на повноцінний рекламний носій, видимий як його пасажирам, так і людям, що знаходяться в зоні прямої видимості залізниці. Взагалі, ідея не є нова, ось, наприклад, рекламне агентство http://transcity.com.ua/ досягло значних успіхів у сфері реклами на транспорті. Проте концепція Aurora передбачає установку на зовнішню частину поїздів світлодіодних екранів. Причому, ці екрани, якщо дивитися на них з внутрішньої сторони транспортного засобу, будуть напівпрозорими, тобто зможуть пропускати сонячне світло, і через них можна милуватися навколишніми пейзажами.Згадані вище світлодіодні екрани будуть виконувати дві функції: рекламну та інформаційну. З першим пунктом все зрозуміло - на них можна транслювати статичні або динамічні зображення рекламного характеру. Вони будуть помітні як вдень, так і вночі, усіма, хто взагалі зможе бачити поїзд Aurora. А от другий, інформаційний, буде актуальним тоді, коли поїзд Aurora прибуває на станцію і стоїть там. У цей момент на екранах з'явиться інформація про маршрут транспортного засобу: розклад, станції, карти, вартість, наявність вільних місць і т. п.

Крім того, концепт потягів майбутнього Aurora передбачає створення модульної системи пасажирських місць, в якій самі люди, які їдуть всередині, зможуть створювати для себе комфортний простір на час поїздки. Тобто можна буде регулювати кількість місць у ряді, наявність або відсутність столики, вішалки, ширми та інших зручностей.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com