тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Звірячий інтер'єр: меблі у вигляді екзотичних тварин

Для того, щоб побувати на сафарі, зовсім не обов'язково їхати в Африку. Досить придбати крісло у формі восьминога або моржа, а ще краще - диван у вигляді величезного гіпопотама в натуральну величину. При цьому Greenpeace може спати спокійно - під час створення меблів жодна тварина не постраждала...

 

 

Оскільки люди люблять тварин, але іноді не можуть тримати в хаті живе звірятко, їм доводиться вигадувати різні "звірозамінники". Як, наприклад, механічний вихованець-тюлень для японських пенсіонерів, якого потрібно і годувати і гладити, і укладати спати. Або ж більш практичний, але не такий милий варіант, - тваринна меблі, що нагадує обрисами те чи інше тварина.

Maximo Riera (Максимо Рієра) - дизайнер, що саме створює предмети меблів у вигляді різних тварин. Його новий шедевр - диван у вигляді величезного бегемота. Художник приділив багато уваги точним деталей і дотримання пропорцій, адже диван зроблений в натуральну величину цього гіпопотама. Довжина екзотичного виробу становить 2 метри 97 см, а висота - 1 метр 40 див. Оздоблення дивана теж нагадує справжню шкіру бегемота. Місце для сидіння розташовано тільки з одного боку, що дозволяє детально розглянути тварину з іншого.

 


Серія меблів, що нагадує тварин, почалася з крісел і стільців. Носоріг, слон, морж, комплект і восьминіг надихнули дизайнера на створення приголомшливих предметів інтер'єру. Ну як вам такий зовсім екстремальний варіант, - дивовижний стілець-восьминіг Octopus Chair, який може або прикрасити приміщення, або налякати випадкових гостей!

 

До речі, Максимо  в компанію до свого восьминогу придумав ще й носорога. Знайомтеся: дивний і кумедний стілець Rhino Chair.


 

Підійти до носорога близько, а тим більше, осідлати його без шкоди для власного здоров'я, вдавалося далеко не кожному сміливцю. І тільки диву даєшся, розглядаючи неймовірні фотографії носорогів в природному середовищі існування, - фотографам довелося потрудитися на славу, щоб залишитися непоміченими. Природна сила, міць та витривалість, властиві носорогам, надихають. Ось та причина, по якій Максимо Рієра вибрав саме цього звіра прототипом свого нового меблевого творіння.

До речі, автор виявився прав. Дивлячись на це скульптурне сидіння, можна засумніватися в тому, що воно витримає вагу навіть занадто вгодованого людини. Стараннями дизайнера, креативний стілець став схожий на ексклюзивний "трон", призначений цінителям оригінального дизайну і любителям диких тварин.

 


Добротная красивая мебель – залог комфорта и уюта в доме. А если это такой шикарный диван от производителя http://www.sofa.spb.ru/, то его владельцу можно только позавидовать!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com