тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компактні збірні стелажі для дому і офісу

Люди, які часто змінюють знімні квартири, знають, як складно організувати зберігання речей і уникнути необхідності возити за собою важкі меблі. Модульні стелажі - зразок максимальної простоти конструкції, компактність і практичність...

 


Если вам требуются надежные и функциональные металлические стеллажи для торговых точек, производственно-складских, и бытовых нужд, советую обратиться в НПП «Авилон». Гарантия качества, индивидуальный подход, благодаря которому достигается самое оптимальное конструкторское решение.


 

Розроблена дизайнером Fritz und Franken система «Kontur» поміститься в будь-якій квартирі або офісі. Вона являє собою набір простих прямокутників, пофарбованих у різні кольори. Матеріалом для шафи послужила пресована деревина, виготовлена з повторно переробленої сировини. Така поверхня не накопичує статичну електрику, внаслідок чого не збирає на себе пил.

Шафи не вимагають спеціальних матеріалів для складання - секції кріпляться один до одного за допомогою затискачів, розташованих з боків. Розмір відсіків адаптований під стандартний розмір найбільших офісних папок. Дизайнери демонструють безліч варіантів складання модульних стелажів - користувач має можливість комбінувати вертикальне і горизонтальне розташування відсіків.

 


А ось ще один показовий приклад відмінної реалізації модульних меблів. Будь-яка конструкція з цих рейкових полиць, які чудово штабелюються і не вимагають шурупів і цвяхів - справжня знахідка для мешканців малогабаритних квартир. Адже така варіативність істотно розширює горизонти використання окремих елементів.

Тайські дизайнери зі студії Thinkk дійсно, знають толк в універсальних меблях. І тому Stackle являє собою абсолютно унікальний конструктор з полиць, які здатні перетворюватися на стелажі будь-якої конфігурації, яку тільки вимагатимуть обставини.

Спеціальні з'єднання дерев'яних елементів конструкції Stackle позбавляють від необхідності братися за викрутку або молоток всякий раз, коли потрібно поміняти обстановку чи надбудувати додатковий ярус. А алюмінієві роздільники різних кольорів не тільки додають впорядкованості та конфіденційності, а й привносять грайливу нотку. До того ж, вони можуть розташовуватися горизонтально, служачи додаткової поличкою. Правда в цьому випадку, все-таки потрібно буде вдатися до допомоги саморіза.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com