тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчі суші

Досконала краса для японців - це прості природні речі, які лише злегка зворушені рукою майстра. Зразок досконалості по-японськи - це суші. Трошки звареного рису, маленький шматочок сирої найсвіжішої риби, загорнутий в лист водорості - і страва готова. Все просто і природно...

 

 

Але коли майстер-кухар збирає ці інгредієнти разом на особливій тарілочці, яка називається гета, прикрашає скибочками овочів або фруктів, відразу стає зрозумілим сенс крилатого виразу - все геніальне просто. Тому все більше людей прагнуть заказать роллы, щоб насолодитись чудовим смаком цього шедевра японської кухні.

Спочатку суші називався шматочок маринованої риби без рису. Рис ж використовувався для оберігання від псування риби. Провівши під пресом кілька місяців, рибу витягували і очищалася від рису, що ввібрав у себе весь негатив. У шістнадцятому столітті рис почали вживати в їжу, але шматочки риби в суші все одно маринувалися. Свій сучасний вигляд суші набули лише в дев'ятнадцятому столітті. Придумав новий рецепт японський кухар Ханайя Йохей.

А в червні 2010 року кухар з Філіппін Анжеліто Аранета, який не так давно почав спеціалізуватися на створенні найдорожчих і ексклюзивних страв, створив в одному з ресторанів японсько-китайських страв італійського Мілану найдорожчі суші в світі. Суші загорнуті в п'ять пластин харчового золота, які, в свою чергу, прикрашені прекрасними діамантами з Африки вагою по дві десяті частки карата кожен. Коштувало це ювелірно-кулінарне диво дві з половиною тисячі доларів за порцію. До таких суші підійшли б спеціальні палички від компанії Louie Vuitton вартістю чотириста п'ятдесят доларів США.

До створення найдорожчих суші Анжелито Аранета прославився на весь світ виготовленням весільного торта, повністю покритого харчовим золотом, який був з'їдений в урочистій обстановці на заручини однієї багатої парочки.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com