тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Українські Кібер Війська» відзвітували про «операцію Апокаліпсис» проти терористів

«Українські Кібер Війська» - одна з найбільш великих проукраїнських хакерських угруповань - нещодавно відзвітували про свої атаки на онлайн-ресурси сепаратистів...

 

 

Для протидії інформаційній війні «Українські Кібер Війська» за лютий 2015 року заблокували сайти без-вести.рф і for-ua.info, встановили географічні координати баз сепаратистів і окремих бойовиків, і передали дані СБУ. Крім цього, проукраїнські хакери зафіксували всі переміщення російської військової техніки в Криму - ці відомості були передані командуванню Збройних сил України.

 

За місяць «Українські Кібер Війська» заблокували в цілому 77 сайтів, кілька разів повністю відрізали доступ сепаратистам до їх банківських рахунків. Представники так званих «ДНР» і «ЛНР» позбулися доступу до $3 млн, розподіленим по 171 рахунку в різних банках. Також, на початку лютого 2015 року «Українські Кібер Війська» отримали доступ до стратегічного об'єкту в Донецьку - величезному вузла, в якому розміщені станції багатьох українських мобільних операторів.

Нагадаємо, в лютому 2015 року проукраїнські хакери з організації «Українські Кібер Війська», очолювані київським програмістом Євгеном Докукіним, оголосили про початок масштабної операції проти сепаратистів, які воюють на сході України. Основна технологія українських хакерів-патріотів - масштабні, спрямовані DDoS-атаки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com